Reklamı Geç
And Pastel evleri 240 ay taksit imkanıyla

And Pastel evleri 240 ay taksit imkanıyla

AND Pastel projesinde kampanya başladı. AND Pastel projesinden ev almak isteyenlere özel, 240 aya varan vade imkanları, yüzde 0 faiz oranı ile cazip fırsatlar sunulurken konut satışları devam ediyor. AND Pastel evleri fiyatları güncel ödeme planı bilgileri.

17 Şubat 2017 - 19:51 - Güncelleme: 17 Şubat 2017 - 20:53

AND Pastel projesi hakkında, fiyatları, ödeme planları, taksit vade ve faiz oranları, iletişim bilgileri ayrıntıları haberimizde. 20 yıla kadar vadeli konut satışlarının devam ettiği şu hareketli günlerde AND Gayrimenkul projesi olan AND Pastel konut projesinde yeni nesil mahalle kültürünü doyasıya yaşayabileceğiniz, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz konutlarda cazip fırsatlarla kampanya başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Şubat 2017 - İstanbul

 AND Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Kartal’da inşaatı devam eden projesi AND Pastel ile GYODER’in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyası sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere 240 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

AND Pastel Kartal konut projesi kapsamında, 240 ay vade için yüzde 0,79 faiz oranı; 120 ay vade için yüzde 0,49 ve 60 ay vade için ise yüzde 0 faiz uygulanıyor.

Farklı vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli olarak kişiye özel birçok ödeme seçeneği bulunuyor. GYODER kampanyasına ek olarak, AND Pastel’de öne çıkan avantajlardan biri ise yüzde 1 KDV uygulanıyor olması. Projede, yüze 80’e kadar banka kredisi kullanım kolaylığı ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu.

Ev sahibi olmak isteyenleri, geçmişin ve günümüzün enerjisini iyi yaşamlara ilham olmak için bir araya getiren AND Pastel’e davet eden AND Gayrimenkul Genel Müdür Ali Baki Usta açıklamasında, “Bugünden geleceğe kalacak en güzel şeyin güzel anılar olduğu düşüncesinden hareketle AND Pastel’de yeni nesil bir mahalle inşa ediyoruz. Mahallemiz, sakinlerine kendi yaşadıkları güzel çocukluk anılarını çocuklarına da yaşatabilecekleri güvenli, karmaşadan uzak ve doğa ile dost bir yaşam vaat ediyor” ifadelerini kullandı.

AND Pastel projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..