Ankara Büyükşehir'den Yenimahalle'de kiralık 40 işyeri! İşte ihale tarihi ve bedelleri...

Başkent Ankara'da Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde olan toplam 40 adet iş yeri düzenlenecek ihalede yeni sahiplerine kiralanacak.

Ankara Büyükşehir'den Yenimahalle'de kiralık 40 işyeri! İşte ihale tarihi ve bedelleri...
Editör: Hakan A.
23 Kasım 2020 - 18:09
Başkent Ankara'nın en işlek bölgesinde bir iş yeriniz olsun ister misiniz? Ankara Büyükşehir Belediyesi, çok syaıda iş yeri için yeni bir ihale açtı. İşini, ticaretini geliştirmek, bir yere ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak kiralık iş yeri fırsatı. İhale yöntemiyle Büyükşehir'den kiraya verilecek iş yerlerine ilişkin ayrıntılar ve muhammen bedeller açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Kasım 2020 - İstanbul


Başkentte kiralık dükkan arayanları yakından ilgilendiren bir haber! Belediye kiracısı olmak isteyenler, daha uygun fiyatlı, sahibinden kiralık iş yerleri ihale yöntemiyle yeni sahiplerine kiralanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bulunan çok sayıda ticari iş yerleri düzenlenecek ihale ile kiraya verilecek.

Milyonlarca kişinin iş yapmaya çalıştığı, ticaretini yürüttüğü Başkent Ankara'nın gelişimini sürdüren ilçelerinden Yenimahalle'de Büyükşehir'e ait olan iş merkezinde küçük büyük metrekarelerden oluşan çok sayıda iş yeri kiraya verilecek. Belediye mülkiyetinde olan 40 adet iş yeri için kiralama ihalesi açıldı. En düşüğü 11 metrekare, en büyüğü ise 400 metrekare büyüklüklerinde toplam 40 iş yeri için 3 Aralık 2020 tarihinde düzenlenecek ihalede tüm işi yerleri yeni sahiplerine kiralanacak.


YILLIK KİRA BEDELLERİ TAHSİL EDİLECEK

Başkent Ankara'da Büyükşehir Belediyesi'nce kiralanacak olan iş yerleri için iş yeri kira bedelleri yıllık olarak tahsil edilecek. Kiralama yapmak isteyenler ise 3 yıllık kiralama yapabilecekler. En düşük yıllık kiralama bedeli 2 bin 400 TL olan iş yerleri arasında en yüksek kiralık bedeli ise 60 Bin TL arasında değişiyor.

İHALE 3 ARALIK'TA

İhaleye konu olan yerlerin ihalesi için teklifler 1 (bir) yıllık muhammen bedel üzerinden verilecektir. İstekliler ihale için verilecek teklif mektuplarını Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda 7.Katta bulunan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına ihale günü (03/12/2020) saat 12:00’ye kadar teslim edecektir. Bu saatten sonra verilecek teklif mektupları değerlendirmeye alınmayacaktır.

İŞTE YENİMAHALLEDE KİRAYA VERİLECEK O İŞ YERLERİ 

Yeni bir iş düşünenler, iş yerinde mülk sahibinden sıkılanlar için alternatif bir ihale olacak 40 adet iş yerinin kiralanmasına ilişkin ayrıntılar arasında yıllık kira bedelleri, kiralanacak iş yerinin diğer önemli bilgilerini alt tarafta verilen tablodan inceleyebilirsiniz.

ankara büyükşehir belediyesi yenimahalle iş yerleri kiralama ihalesi 3 aralık 2020
  • İhaleler 03/12/2020 tarihinde Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Kat:1 adresindeki toplantı salonunda toplanan Encümen huzurunda saat 14:00’de yapılacaktır. 
  • İstekliler yukarıda belirtilen yerde ve saat'de hazır bulunacaktır.
  • İhale edilecek yerlere ait, geniş ve teferruatlı bilgiyi içeren şartnameler her gün çalışma saatleri içerisinde Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binamızda Kat: 13 Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Kira işleri Şube Müdürlüğüne şahsen başvurularak veya 0312 - 507 25 89 no' lu telefondan öğrenilebileceği gibi aynı adreste görülebilir veya 100,00-TL + % 18 KDV karşılığı şartname ve ekleri temin edilebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum