Ankara'da Sincan Belediyesi 21 parsel arsayı ihalede satacak

Başkent Ankara'da Sincan Belediyesi tarafından arsa satış ihalesinde 21 adet farklı parsellerde arsalar satışa çıkarıldı.

Ankara'da Sincan Belediyesi 21 parsel arsayı ihalede satacak
Editör: Hakan A.
22 Ocak 2021 - 16:02
Ankara'da Sincan ilçesinde satışa sunulan arsalar uygun fiyatlarla yeni sahiplerini arıyor. Sincan Belediyesi, mülkiyetindeki 21 adet parselden oluşan arsaların satışı için ihale duyurusu yayınladı. Fırsat niteliğinde satışa sunulan arsalar uygun fiyatlarla satılacak. Başkentte yatırım amaçlı imarlı arsaların satış ihalesine dair detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 22 Ocak 2021 - İstanbul 


Başkent Ankara'da yatırım fırsatlarına bir yenisi eklendi. Özellikle arsa ihalelerini yakından takip edenler için yeni bir satış ihalesi ilanı yayımlandı. Ankara Sincan Belediyesi tarafından açılan son ihale ile yatırımcıya önemli fırsatlar sunuluyor. 21 farklı parsel üzerinde bulunan arsalar ihale usulüyle satılacak. Yatırımcı ve alıcılar için fırsat niteliğinde arsa satış ihalesinde satılacak arsalar için geri sayım başladı. 

Başkent Ankara'nın önemli ilçelerinden biri olan Sincan'da Belediye mülkiyetinde çok sayıda arsa ihale usulü satışa sunuldu. Arsa sahibi olmak isteyenler, yatırım yapmak isteyenleri yakından ilgilendiren arsa satış ihalesine dair ayrıntılar ilan edildi.

 Ankara İli Sincan İlçesi Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan toplam 10.976,00 m² yüzölçümüne sahip, 21 adet parselin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesinin ( a ) fıkrası hükümleri çerçevesinde 03.02.2021 tarihinde saat 10:30 ile 15:20 saatleri arasında Kapalı Teklif Usulü ile satılması yönünde ilan bugün Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen süreç başladı.

İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

İhale tarih, saat ve yeri: Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmazların ihalesi, Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. No:7 2. Kat Meclis Toplantı Salonu 06930 Sincan/ANKARA adresinde 03.02.2021 tarihlerinde saat 10:30 ile 15:20 arasında (Her bir parsel için yukarıda belirtilen tarih ve saatte) yapılacaktır. Teklifler en geç 02.02.2021 tarihinde saat 16:00’a kadar aynı adreste bulunan 1. Kat Destek Hizmetleri Müdürlüğüne teslim edilecektir.

İŞTE SATIŞA SUNULAN ARSALAR

Yatırımcı için fırsat niteliğinde olan arsalar en ucuzu 139 Bin TL'den başlayan fiyatla, en pahalısı ise 246 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. İhaleye katılmak, arsa satın almak isteyenler aşağıda yer alan ihale ilan bilgilerini okuyarak ihale hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirler.

ankara sincan belediyesi arsa satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum