Ankara, Erzurum ve Elazığ'da bazı alanlar riskli alan ilan edildi

Geçtiğimiz ay depremlerle sarsılan Ankara, Elazığ ve Erzurum illerinde bazı alanların Riskli Alan ilan edilmesi kararlaştırıldı. Peki iki ilde Riskli Alan ilan edilen yerler neresi?

Ankara, Erzurum ve Elazığ'da bazı alanlar riskli alan ilan edildi
Editör: Hakan A.
04 Mart 2020 - 08:19

Türkiye genelinde sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında bazı alanların Riskli Alan ilan edilmesi kararlaştırıldı. Bu çerçevede Ankara, Erzurum ve Elazığ illerinde yeni Riskli Alan ilan edilen yerler açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Mart 2020 - İstanbul


Kentsel Dönüşüm kapsamında ülke çapında yeni Riskli Alanların ilanı ile hızla devam ediyor. Başta Ankara olmak üzere Erzurum ve Erzincan illerinde bazı alanların Riskli Alan ilan edilmesine yönelik karar bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

İşte iki il için alınan Riskli Alan ilanı kararının uygulanacağı yerlerin listesi.–– Ankara İli, Akyurt İlçesi Sınırları İçerisinde Yer Alan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için Tıklayın. (Karar Sayısı: 2206)

–– Elazığ İli, Merkez İlçe, Abdullah Paşa (Sürsürü) Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için Tıklayın. (Karar Sayısı: 2192)

–– Erzurum İli, Yakutiye İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için Tıklayın. (Karar Sayısı: 2193)

–– Elazığ İli, Merkez İlçe, Mustafa Paşa Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için Tıklayın. (Karar Sayısı: 2194)

YORUMLAR

  • 0 Yorum