Ankara Keçiören'de Belediye'den satılık 7 adet imarlı arsa

Ankara'da Keçiören Belediyesi mülkiyetinde olan toplamda 7 adet çeşitli büyüklüklerdeki imarlı arsalar en düşüğü 436 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. İşte arsa ihalesi tarihi ve diğer detaylar.

Ankara Keçiören'de Belediye'den satılık 7 adet imarlı arsa
Editör: Hakan A.
03 Aralık 2020 - 08:32
Ankara'da Keçiören ilçesinde arsa yatırımı yapmak, ticari bir yatırımda bulunmak isteyenler için fırsat niteliğinde imarlı arsa satışı için Belediye ihale açtı. Ankara Keçiören Belediyesi'nden arsa almak isteyenler bu habere dikkat! İşte satışa sunulan 7 adet arsa ve satış bedelleri ile ihaleye dair hazırlanan ayrıntılar.


Ankara'nın önemli ilçelerinden biri olan Keçiören'de Belediye, mülkiyetindeki çok sayıda arsanın satışı için ihale hazırlıklarına başladı. Yatırımcılar, bireysel bir arsa satın almak isteyenler için oldukça ilgi gören 7 adet imarlı arsanın satışı için geri sayım başladı. Peki Keçiören'de satışa sunulan arsalar nerede, ihale ne zaman yapılacak?

KEÇİÖREN BELEDİYESİ 7 ADET ARSAYI SATIŞA ÇIKARDI

Keçiören Belediyesi, mülkiyetinde bulunan ve aşağıda ilan detaylarında belirtilen mahallelerde, metrekare ve diğer durumları belirtilen arsaların satışı için 24 Aralık tarihinde açık teklif usulü ihale açtığını duyurdu. 

İhale konusu arsaların satış işinin Geçici Teminat bedeli, muhammen bedelin %3 tutarındadır. (2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 26. maddesinde belirtildiği üzere; Geçici Teminat Bedeli, Tedavüldeki Türk Parası ya da Bankalar ve Özel Finans Kurumlarının verecekleri süresiz Teminat Mektupları cinsinden verilebilir.)

2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 40. maddesine 5577 sayılı Kanunun 1. maddesi ile eklenen ek fıkralarda belirtildiği üzere, kapalı teklif usulü

ile yapılan artırma ihalelerinde;

ankara keçiören satılık arsalar

Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespit etmekte serbesttir.

Müracaat Belgelerinin Verilmesi: Teklifler; - 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 38. maddesindeki hususlara uyulmak kaydıyla - Encümen Başkanlığına sunulmak üzere, ihale günü saat 12.00 ye kadar Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne verilecektir

 İhale şartnamesi, mesai günlerinde mesai saatleri içerisinde Keçiören Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü İhale Servisinden 250,00 TL şartname bedeli karşılığında temin edilebilir. (Adresimiz: Güçlükaya Mah. Cumhuriyet Cad. Kalaba Kent Meydanı No: 1 KEÇİÖREN/ANKARA)

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum