Reklamı Geç
Ankara Konut projelerine bir yenisi daha "İnciYaka" ile...

Ankara Konut projelerine bir yenisi daha "İnciYaka" ile ekleniyor

Başkent Ankara'da hayata geçirilen konut projelerine Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı ile inşa edilecek İnciYaka ekleniyor. Ön talep toplanan İnciYaka projesinde metrekare birim fiyatı 2 Bin 750 TL olarak belirlendi.

15 Mart 2017 - 11:13

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı, Ankara’nın yenilenen yüzü Mamak’ta 100 milyon TL yatırımla “İnciYaka” projesini hayata geçiriyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Mamak’ta hayata geçirilen ve sembolü olacak projede dairelerin metrekare fiyatı ise ön talep dönemine özel olarak 2.750 TL’den başlayan seviyelerde tutuluyor.

Ankara’da değerli bir noktaya sahip olan Mamak bölgesinin 680 hektarlık imar planı tamamlandı. Bu plan çerçevesinde de bölgedeki değişimin öncüsü olarak ilk ruhsatı alan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı oldu.

100 milyon TL’lik yatırımla büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesini hayata geçiriyor.

İnciYaka, Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çekiyor. Tamamı geniş ve ferah 276 konut ve 23 ticari üniteden oluşan projede 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1’den oluşan iki tip daire seçeneği mevcut.

Geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğün de bir yemek odası daha yer alıyor.

Lansman öncesi avantajlarla dairelerin metrekaresi 2.750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Projede, 24 saat güvenlik sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019’da yapılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..