Reklamı Geç
Ankara’nın dev otomobil merkezi 2 Aralık’ta açılıyor

Ankara'nın dev otomobil merkezi 2 Aralık'ta açılıyor

500 milyon liralık yatırımla inşa edilen Otonomi açılıyor! Başkent Ankara'nın otomobil satış üssü Otonomi açılışı 2 Aralık tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katlımı ile yapılacak.

29 Kasım 2016 - 11:05

Otonomi projesinin açılışı için geri sayım başladı. Başkentlilerin Otomobil üssü olacak dev projenin açılışına günler kaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirilecek açılış 2 Aralık'ta yapılacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Kasım 2016 - İstanbul

Yaklaşık 500 milyon lira tutarında bir yatırımla Başkent Ankara’da hayata geçirilen Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük otomotiv ticaret ve yaşam merkezi olarak tasarlanan Otonomi projesi 2 Aralık Cuma saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. 

Otonomi’nin açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili kamu kuruluşları, iş dünyası ve sektör kuruluşlarının temsilcileri katılacak.

Ankara’daki galeri bünyesinde toplayacak Otonomi’nin faaliyete geçişi, sektör için adeta yeni bir milat olarak değerlendiriliyor. Başkent’in trafik, çevre gibi kentsel sorunlarını çözüme kavuştururken, otomotiv piyasasını da kökten değiştirip kurumsallaştıracak olan Otonomi yatırımı, doğrudan 5 bin kişiye istihdam yaratacak.

Aynı anda 12 bin araç sergilenebilecek

500 milyon TL’lik bir yatırımla Esenboğa Yolu Akyurt Kavşağı’ndaki yaklaşık 400 dönümlük bir alanda kurulan Otonomi, günde 11 bin ziyaretçi ağırlayacak, 9 bin aracın giriş çıkış yapabileceği ve aynı anda 12 bin araç sergilenebilecek kapasitede… Araç almak isteyenler, binlerce araç içinde aradığı her marka ve modeli Otonomi’de; aynı çatı altında bir arada bulacak, farklı marka ve fiyat seçeneklerini değerlendirerek istediği aracı tüm yasal işlemlerini aynı yerde gerçekleştirip her türlü testleri yapılmış biçimde Otonomi garantisiyle satın alma imkanı sunulacak.

Otonomi nerede, nasıl gidilir?

OTONOMİ Yerleşkesi; Özal Bulvarı No: 351 Esenboğa Havalimanı Yolu 06750 Akyurt/ANKARA adresinde konumlandırıldı.

Telefon    :     +90 312 398 20 20

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..