Ankara YHT Garı’nda tarifeli seferler bu sabah başladı! Online...

Ankara YHT Garı'nda tarifeli seferler bu sabah başladı! Online tren bileti nasıl alınır?

Başkent'in yeni tren garı Ankara YHT Garı açılışı yapılırken, bu sabah itibariyle tren seferleri karşılıklı olarak yapılmaya başlandı. Ankara YHT Garı için online bilet alma, Online Yüksek hızlı tren, hızlı tren için bilet nasıl alınır?

30 Ekim 2016 - 07:02

Devletin en üst kademesi 29 Ekim Cumhuriyet bayramını Ankara YHT Garı açılışıyla kutlarken, tren seferleri 30 Ekim bu sabah itibariyle başladı. Seferlerin başlamasıyla bilet alımları hızlandı. TCDD e-bilet uygulaması kapsamında hızlı tren hattı bileti alma, yüksek hızlı tren bileti online almak için haberimizi okumaya devam edin.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Ekim 2016 - İstanbul

Başkentlilerin 2 yıldır bekledikleri yeni tren garı görklemli bir törenle hizmete girdi. Açılışı gerçekleştirilen Ankara YHT Garı projesi kapsamında tüm inşaat çalışmaları tamamlandı ve 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamalarına yetiştirildi ve Ankaralıların hizmetine girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Meclis Başkanı'nın katılımı ile coşkulu kalabalık vatandaşlar açılışı gerçekleştirdi.

Bu sabah itibariyle başlayan tarifeli seferlerle, Ankara'nın kesişme noktası, buluşma noktası ve aktarım noktası olarak tüm ülke vatandaşlarına ve turizme hizmet vermeye başlayan yeni tren garı içerisinde tarifeli seferlere başlandı. Trafik sorununu azaltacak, Ankara'yı Türkye'nin kalbi yapan aktarım noktası olan Ankara YHT Garı bugün itibariyle vatandaşın hizmetine girmiş oldu.

Ankara YHT Garı için bilet alma, Online tren bileti nasıl alınır?

Yüksek Hızlı Tren garı Ankara tren bileti almak için  Buradan Devlet Demir Yolları e-bilet uygulaması ile kolayca tren biletlerinizi alabilirsiniz. 

Bilet almak için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..