Antalya Aksu Altıntaş'ın lüks yaşam projesi RoyalPort büyük ilgi görüyor

Antalya'nın ünlü inşaat firması Helmann Yapı, lüks ve kaliteli projesi RoyalPort'ta tüm evleri yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Antalya Aksu Altıntaş'ın lüks yaşam projesi RoyalPort büyük ilgi görüyor
Editör: Hakan A.
28 Aralık 2020 - 18:03 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 18:53
Türkiye'nin en büyük tatil merkezleri arasında yer alan Antalya ilinde önemli bir lokasyonda hayata geçirilen ve satışıların üzerinden hızla tükenen Helmann Yapı projesi RoyalPort'un yeni sahiplerikısa sürede projenin keyfini sürmeye başlayacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Aralık 2020 - İstanbul 


Klasik ve çağdaş mimarinin buluştuğu, keyifli ve özgün tasarımlar sunan RoyalPort ile ilgili önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, projenin satışa çıktıktan sonra kısa süre içerisinde yoğun talep gördüğünü söyledi Helmann'ın Antalya merkezli, modern ve yenilikçi konut konusunda uzmanlaşmış yeni projesi RoyalPort'taki dairelerin yüzde 90'ı satışa çıktıktan sonra 3 ay gibi kısa sürede yeni sahiplerini buldu.

Helmann RoyalPort projesi toplamda 4 bin 93 metrekare arsa üzerinde düşük katlı olması ve yeşil mimarisiyle öne çıkıyor. Kaliteli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunan ve Antalya'nın önemli lokasyonlarından Aksu Altıntaş bölgesinde inşasına başlanılan RoyalPort, şirketin uzmanlığının ve liderliğinin birleştiği proje olarak öne çıkan proje Avrupa standartlarının üzerinde hazırlandı. Antalya kıyı bölgesinin doğal dokusuna uygun olarak keyifli, konforlu ve yenilikçi özellikleri içerisinde barındıran projenin tasarımları Yüksek mimar Özge Fırtına ve tasarımcı Ömer Kavak tarafından gerçekleştirildi. 

Antalya'nın son dönemde imar izni verilen, gözde lokasyonları arasında yer alan Aksu Altıntaş'ta hayata geçen proje, havalimanı ve Lara sahillerine yakınlığıyla öne çıkıyor. Özellikle tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen koronavirüs salgın sürecinde konut almak isteyenlerin en çok talep ettiği "düşük katlı" ve "yeşil" özelliklerini barındıran Helmann RoyalPort'ta ortak alanlarda güneş enerjisinden yararlanılıyor, kapalı otopark, fitness, havuz, sauna, spor salonları, zengin yürüme alanları, açık hava sineması, seyir terası ve basketbol sahası gibi çok sayıda sosyal donatı alanı bulunuyor.

Son daireler yatırımcılarını bekliyor

Eşyalı ve eşyasız olmak üzere iki tip dairenin yer aldığı projede, Antalya'yı etkileyen farklı kültür motifleri ile Akdeniz tasarımı bir arada sunuluyor.

Projede kalan son daireler eşsiz fırsatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Selman Özgün: Salgına rağmen 70 dairenin yüzde 90'ı üç ayda satıldı

Klasik ve çağdaş mimarinin buluştuğu, keyifli ve özgün tasarımlar sunan RoyalPortile ilgili önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Helmann Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selman Özgün, projenin satışa çıktıktan sonra kısa süre içerisinde yoğun talep gördüğünü söyledi.

Türkiye'nin en güzel güney bölgelerinden birinde hayata geçirdikleri projede balkonda otururken Akdeniz'in esintisinin turunçgilerin buram buram kokusunu hissettireceğini anlatan özgün, şunları anlattı:

Antalya'nın en nadide lokasyonlarından Aksu'da hayata geçirdiğimiz RoyalPort, salgına rağmen hem yerli hem de yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Eylülde satışa çıkardığımız projede yer alan 70 konuttan satılan daire sayısı 60'ı aştı. Son kalan dairelerin de kısa sürede yeni sahipleri ile buluşmasını bekliyoruz. Salgına rağmen bu kadar hızlı satış gerçekleşmesi Helmann'ın kalitesini, güvenilirliğini ve yatırım cazibesinin yükseliğini ispatlıyor. Antalya'nın yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü herkesçe malum. Bu yüzden yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz ve ülkemize döviz kazandırmayı sürdüreceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum