Antalya'da 44 şahıs için ihalelere katılma yasağı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Antalya2da çok sayıda belediyede ihale alan 44 şahıs için ihalelere katılamama yasağı verdi. İhale yasaklarına ilişkin Bakanlık listesi haberimizde.

Antalya'da 44 şahıs için ihalelere katılma yasağı
Editor: Gökay Demirezen
12 Aralık 2018 - 08:29

Bakanlık Türkiye'nin turizm kenti Antalya'da çok sayıda belediye'de yapılan ve yapılacak ihalelere ilişkin katılmama yasağı listesini yayımladı. Antalya genelinde pek çok ilçe belediyesinde iş ihalelere katılarak iş alan 44 şahıs ile alakalı ihalelere katılmama yasağı getirildi. İlgili karar Resmi Gazete'de duyuruldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Aralık 2018 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye'nin pek çok ilinde ihaleler yakından takip edilmeye devam ediliyor.

Bakanlık, Belediyelerin düzenlediği ihalelerde iş alan ve yapan şirket ve şahıslara yönelik yapılan incelemelerde yükümlülüklerini yerine getirmeyenler ile alakalı olarak gerekenler yapılmaya devam ediliyor. bu çerçevede Antalya ilinde faaliyet gösteren çok sayıda isim ve şirket için ihale yasağı getirdi.

Antalya'da Kepez, Manavgat, Döşemealtı, Muratpaşa ve Alanya Belediyelerine iş yapan bazı kişiler için ihalelere katılmama kararı verildiği bildirildi.

12 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlık ihale yasaklarına ilişkin ayrıntıları görmek için tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum