Antalya Kaş'ta Milli Emlak'tan 1473 metrekare büyüklüğünde imarlı satılık arsa

Antalya'nın turizm ilçesi Kaş'ta Milli Emlak tarafından satışa sunulan imarlı 1473 metrekarelik arsa ihalesi 15 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Antalya Kaş'ta Milli Emlak'tan 1473 metrekare büyüklüğünde imarlı satılık arsa
Editör: Hakan A.
05 Aralık 2020 - 14:44
Antalya Kaş'ta arsa satın almak isteyen yatırımcıları yakından ilgilendiren arsa satış ihalesinin detayları belli oldu. Turizm sektörünün kalbi Antalya ilinde Kaş ilçesinde bulunan hazine arazisinin satışı için açılan Milli Emlak ihalesinin ayrıntıları ve arsanın muhammen satış bedeli belli oldu. İşte Kaş'ta satışa sunulan 1473 metrekare büyüklüğündeki arsanın ihale detayları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 20 Eylül 2018 - İstanbul


Türkiye'nin turizm alanında en yoğun illerinden Antalya ilinde Kaş ilçesinde bulunan bazı arazilerin satışı devam ediyor. Bu kapsamda Milli Emlak mülkiyetinde bulunan bir hazine arazisinin satışı için ihale açıldı. Havasıyla, yem yeşil doğasıyla farklı bir konumda bulunan Antalya Kaş, az bulunan arsa satışlarıyla yatırımcıların cazibe noktası durumunda.

Milli Emlak Genel Müdürlüğü'ne bağlı, il ve ilçe şeflikleri, ellerinde bulunan mevcut hazine arazisi stoğunu satarak  değerlendirmeyi sürdürüyor. Bu çerçevede Antalya'da Kaş ilçesi sınırları içerisinde toplam 1473 metrekarelik, tercihli kullanım alanı imarlı olan arsanın satışı için 15 Aralık tarihinde ihale açtı. İhale Kaş Belediyesi, toplantı salonunda gerçekleştirilecek. Kaş'ta satılacak arsanın satış muhammen bedeli ise 3 Milyon 684 Bin TL olarak açıklandı. İhaleye katılmak isteyenler ise 368 Bin 400 TL teminat tutarını yatırarak teklif verebilecekleri kaydedildi.

İşte ihaleye dair diğer önemli ayrıntılar.

milli emlak antalya kaş ihale satılık arsa ihalesi 15 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum