Antalya Kumluca'da 5.2 büyüklüğünde korkutan deprem!

Antalya'da deprem mi oldu? Günün son dakika deprem haberi Antalya ilinden geldi. Antalya Kumluca'da büyük bir deprem meydana geldi. Depreme ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı.

Antalya Kumluca'da 5.2 büyüklüğünde korkutan deprem!
Editör: Hakan A.
12 Eylül 2018 - 09:38 - Güncelleme: 12 Eylül 2018 - 10:09

Antalya'da bir gün arayla iki büyük deprem meydana geldi. Antalya'da yeni deprem.... Antalya iline bağlı Kumluca'da büyük bir deprem yaşandığı bildirildi. Kumluca sabah saatlerinde 5.2 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. İşte Antalya deprem haberine ilişkin son bilgiler...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri - 12 Eylül 2018 - İstanbul

Antalya'da yeni bir deprem daha yaşandı. Antalya Kumluca'da sabah saatlerinde 5.2 şiddetinde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Kumluca depremi ve yaşananlar haberimizde.

Yaşanan depremle alakalı EmlakPencerem.com editörünün edindiği bilgiye göre, Antalya iline bağlı Kumluca'da bu sabah 5.2 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan verilere göre saat 09:21 sıralarında, Antalya iline bağlı Kumluca ilşçesinde yerin yaklaşık 40 kilometre derinliğinde 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 
Yaşanan deprem çevre bölgelerden hissedilirken, deprem esnasında vatandaşların büyük mkorku ve panik yaşadıkları bildirildi.

Antalya ilinde dün de 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum