Antalya Kumluca'da doğa içinde 77 Bin TL bedelle arsa icradan satılık

Antalya’da arsa arayanları yakından ilgilendiren yatırımlık 7218 metrekare büyüklüğündeki yeşillikler içinde, doğa manzaralı arsa bankadan satışa çıktı.

Antalya Kumluca'da doğa içinde 77 Bin TL bedelle arsa icradan satılık
Editör: Hakan A.
16 Kasım 2020 - 19:12 - Güncelleme: 18 Kasım 2020 - 08:23
Antalya’da arsa, arazi artayanlar için alternatif kanallar üzerinden satışa çıkarılan gayrimenkullere bir yenisi eklendi. Pek çok banka, icradan satılık arsa, konut gayrimenkul satışı yapmaya devame diyor. Elinde bulunan gayrimenkullerin satışını kurulu organizasyon üzerinden gerçekleştirebiliyor. İcradan satılık yerine bankadan satılık arsa, konut vs. gibi gayrimenkullerin satışı şu sıralar büyük ilgi görüyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 16 Kasım 2020 - İstanbul


Çok sayıda yatırımcı, yeni bir yatırım bulmak için Bankalar’da satılına emlak ve gayrimenkullerin arayışında. Her hafta yeni satışlar yapılıyor. Ev sahibi olmak, bir arsa satın almak isteyen herkes bankaların portföyünden faydalanabiliyor. Hal böyle olunca bankalar içi ve yatırımcılar için oldukça cazip seçenekler ortaya çıkıyor. Uygun fiyatlı arsalar, hemen tapusunu alabileceğiniz cazip evler bankadan satılabiliyor. Antalya’yı seven, bir arsa almak isteyenler için caizp bir arsa satışı şu sıralar gündemde.

Türkiye’nin 81 ilinde pek çok banka, teminat karşılığında elinde bulunan gayrimenkulleri internet üzerinden satışına devam ediyor. Bankalar icradan satılık yapmak yerine, mevcut gayrimenkulleri kendi portföyüne alarak satışlarını yapıyor.

TARIM ARAZİSİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK SYAIDA KİRALIK TARIM ARAZİSİ


İCRDADAN SATILIK 16 BİN LİRAYA ARSA ALMAK İSTER MİSİNİZ?


HALKBANK ANTALYA’DA ARSA SATIYOR

Antalya’yı seven, yerleşmeyi düşünen, cazip bir yatırım arayan herkesin merakla takibe aldığı arsa satışı Halkbank portföyünde bulunuyor. Antalya ili Kumluca ilçesinde yeşil ve doğa manzaralı yatırımlık arsa oldukça uygun fiyata alıcısını bekliyor. 

7218 METREKARE 77 BİN TL

Antalya’da Kumluca bölgesinde oldukça yeşi,l bir alanda satışa sunulan icradan bankadan satılık arsa, 7218 metrekare büyüklüğünde ve manzara olarak oldukça iyi bir konumda.  Banka tarafından istenen satış bedeli ise 77 bin TL olarak açıklandı. Arsa şimdiden yoğun ilgi görürken, yatırım tutarı 100 bin tl’ye kadar olan yatırımcılar için cazip bir seçenek. Tarla imarlı arsa hakkında daha fazla detay için bankanın ilgili satış birimiyle temasa geçerek kapsamlı bilgi edinebilir, arsayı yerinde görüp inceleyebilir ve yatırımınızı hızla, aracı olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

BU ARSA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!ZONGULDAK'TA BANKADAN SATILIK 12 BİN TL'YE ARSA 


YORUMLAR

  • 0 Yorum