Antalya, Muğla ve Van'da bazı alanlar kesin korunacak hassas alan ilan edildi

Türkiye genelinde 3 ili kapsayan, Antalya, Muğla ve Van illerinde bazı alanların kesin korunacak hassas alan ilan edilmesine karar verildi.

Antalya, Muğla ve Van'da bazı alanlar kesin korunacak hassas alan ilan edildi
Editör: Hakan A.
12 Şubat 2020 - 08:47

Türkiye'de 3 farklı ilde, aşağıda belirtilen yerlerde pek çok alan Kesin Korunacak Hassas Alan olarak ilan edildi. İlgili Karar bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Şubat 2020 - İstanbul


Van, Antalya, Muğla illerinde bazı alanların Kesin Korunacak Hassas Alan olarak ilan edilmesine karar verildi.

–– Van İli, Başkale İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Yavuzlar Peribacaları Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2094)–– Antalya İli, Kumluca İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Tekirova-Adrasan-Gelidonya Burnu Arası Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2095)

–– Muğla İli, Bodrum İlçesinde Bulunan Küdür Yarımadası Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2096)

–– Antalya İli, Konyaaltı İlçesinde Bulunan Geyikbayırı-Trebenna Antik Kenti Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar Sayısı: 2097)

YORUMLAR

  • 0 Yorum