Antplato ’nun örnek ofisleri ödüllü tasarımlar

Antplato ’nun örnek ofisleri ödüllü tasarımlar

Ant Yapı’nın Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’nun örnek ofisleri ödüllü tasarımları tercih ediyor!

06 Mart 2017 - 11:33

 Ant Yapı, Türkiye’deki ilk ofis projesinin örnek ofislerinde, dünyaca ünlü İtalyan Tasarımcı Mauro Lipparini’nin, ‘Best of Year 2016’ ödüllü masası yer alıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mart 2017 - İstanbul

Mauro Lipparini tarafından tasarlanan Barrafranca masa, “Casa” markasının tasarım tutkusunu ön plana çıkaran çarpıcı ve dinamik yapısı ile dikkat çekiyor. Barrafranca, deri veya lake olabilen ayakları; cam, lake ya da ahşap kaplamalı tabla seçenekleri ile dikdörtgen ve yuvarlak versiyonlarla üretilebilen benzersiz bir tasarım sunuyor. Zarif ve cömert kombinasyonları sayesinde Barrafranca masa bulunduğu ortama kolayca uyum sağlıyor.

İstanbul’un “yeni cazibe merkezi” olarak değerlendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde, toplam 35.000 metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato; 10.000 m2 modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip. Bunun yanında ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor. Proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 m2‘ye kadar genişletilebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..