Antwell Çamlıca yeni reklam filmi izleyicisiyle buluştu

Markalı konut üretiminde önemli projeler geliştiren Ant Yapı, Çamlıca'da hayata geçirdiği yeni projesi Antwell için yeni reklam filmini yayımladı.

Antwell Çamlıca yeni reklam filmi izleyicisiyle buluştu
Editor: Hakan A.
13 Kasım 2019 - 17:13 - Güncelleme: 13 Kasım 2019 - 17:18

Türkiye'de önemli markalı konut projelerine imza atan Antyapı projelerinden Antwell'in yeni reklam filmi yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 13 Kasım 2019 - İstanbul


Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği yeni projesi Antwell’in reklam filmi televizyon ve internette aynı anda yayına girdi. Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen bir konseptin öncüsü olarak, sağlık hizmeti de sunan “iyi yaşam evleri” Antwell’in reklam filmi, eğlenceli bir dille her yaştan insanı “Yeniden Başlamaya” davet ediyor.

Antyapı’nın; değişen yaşam biçimlerine ve taleplere yanıt verebilmek, her yaşta sağlıklı, aktif, üretken ve dolu dolu bir yaşam alanı sunabilmek amacıyla hayata geçirdiği yeni projesi Antwell’in ilk reklam filmi ekranda yerini aldı. İzleyicisine “Yeniden Başlasın” sloganıyla seslenen film, Titrifikir imzasını taşıyor. Antwell’in aktif, üretken, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sunan sosyal dünyasını öne çıkaran film, ileri yaşa karşı oluşmuş toplumsal yargıları eğlenceli bir dille ters yüz ediyor.

ANTWELL HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN


Künye Bilgisi:

Reklamveren: Antyapı

Reklamveren Yetkilileri: Fatma Çelenk, Esen Türkmen

Reklam Ajansı: Titrifikir

Kreatif Direktör: Emre Gökdemir

Ekip Lideri: Andaç Erkök

Yaratıcı Ekip: Gökhan Tosun, Cemre Yardımcı

Müşteri İlişkileri Direktörü: Dilek Sezen

Müşteri İlişkileri: İrem Altuğ, Taner Aykut, Ece Aydınalp

Strateji Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül

Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin

Yapım Şirketi: Filmhakika

Yönetmen: Fırat Mançuhan

Prodüktörler: Savaş Lale, Ahmet Zafer Kısacık, Onur Bilge

Ant Yapı Hakkında

Ant Yapı, profesyonel yönetimiyle kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla, inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere 1991 yılında kuruldu.

90’lı yıllarda başlayan ve 2000’li yıllardaki yeniden yapılanması sonrasında devam eden faaliyetleriyle ANT YAPI, hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli konut, rezidans, otel, okul, kültür merkezi, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğlence merkezi gibi projeleri başarıyla hayata geçirdi. Projelerin ve taahhütlerin başarıyla gerçekleştirilmesinin arkasında yatan pozitif düşünce içeren yaklaşımı, profesyonel ekibi, modern teknoloji ve yeniliklerin takibine verdiği önemle ANT YAPI, kurulduğu günden bugüne 10 milyon metrekarenin üzerinde projeye imza attı.

ANT YAPI, yurt dışında IQ‘su yüksek taahhüt ağırlıklı işleri, yurt içindeyse IQ+EQ’su yüksek yatırım projeleriyle, iş ortağı olarak gördüğü ANT YAPI dostlarının ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun çözümleri üreterek hizmet vermeye devam ediyor.