Aracınızın deposunu fullemek için 23 kuruşluk neden! Bu gece benzine zam yapılacak

Akaryakıt fiyatları artan döviz fiyatlarından etkilendi. Bu geceden geçerli olacak benzin fiyatları zamlı olarak pompalara yansıyacak. İşte yeni akaryakıt fiyatları.

Aracınızın deposunu fullemek için 23 kuruşluk neden! Bu gece benzine zam yapılacak
Editör: Hakan A.
11 Ağustos 2020 - 10:37 - Güncelleme: 11 Ağustos 2020 - 10:39
Otomobil sahiplerini bıktıran haber! benzin fiyatlarına bu gece yarısı yeniden zam yapılacak... Peki benzin satış fiyatı ne kadardı, ne kadar olacak? İşte bu gece geçerli olacak güncel benzin fiyatları...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 11 Ağustos 2020 - İstanbul


Dolar kurunda yaşanan yükseliş nedeniyle beklenen zamlar art arda gelmeye başladı. Aracını fullemek isteyenler için bugün tam zamanı. Gece yarısı 00:00 itibariyle benzin satış fiyatları zamlanacak. İstanbul, Ankara ve İzmir'de benzin fiyatları ne kadar olacak? Deposunu fullemek isteyenler bugün akaryakıt istasyonlarına akın edebilir. Zira benzin satış fiyatları 23 kuruş daha zamlanacak.

Benzin zamlarına bir yenisi bu gece itibariyle pompalara yansıtılacak. Akaryakıt zamlarında bu gece geçerli olacak benzinin litre fiyatında artış yaşanacak. BU gece itibariyle geçerli olacak benzin İstanbul'da halen 6.39 seviyelerinden satılırken, Başkent Ankara'da ise benzinin litre satış fiyatı 6.47 TL seviyelerinde.

Konuyla alakalı olarak edinilen son dakika bilgiye göre, Yaşanan gelişmeler ışığında Benzinde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 23 kuruş fiyat artışı bekleniyor. Zamlı fiyat sonrası benzinin litresi İstanbul'da ortalama 6,39 liradan 6,62 liraya çıkacak. Motorinde ise ufukta her hangi bir fiyat artışı görünmüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum