Reklamı Geç
Arıkan Yapı 10 ay ertelemeli konut satış kampanyası başlattı

Arıkan Yapı 10 ay ertelemeli konut satış kampanyası başlattı

Arıkan Yapı tarafından başlatılan son kampanya ile ödemeye 10 ay sonra karar verme fırsatını alıcılarına sunuyor.

03 Nisan 2017 - 12:02

Arıkan Yapı imzasıyla hayata geçirilen projelerde ev sahibi olmak isteyenlere 10 ay ertelemeli kampanyasını başlattı. Projelerden Şimdi evini alan ödeme planına 10 ay sonra karar verecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Büyükçekmece Göl Vadisi içinde inşa edilen ve Türkiye’ye Arıkan Yapı’nın getirdiği tek katlı villa konseptinin en güzel örneği olan Toskana Orizzonte yıl sonunda teslim edeceği villaları için yatırımcılara cazip bir fırsat sunuyor. 

Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Arıkan Yapı yüzde 20 peşinat ardından 10 ay boyunca ödeme almıyor. Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan “Yatırımcı yüzde 20’lik ön ödeme sonrası, ev bedelinin yüzde 60’ını 10 ay sonra, kalan yüzde 20’sini de teslimde ödeyebiliyor.  Aynı zamanda tüm villalarımızda yüzde 10 KDV indirimi de devam etmektedir” şeklinde konuştu.

Üçüncü etap inşaatının hız kesmeden devam ettiği projede Ekim 2015’den beri yaşam sürüyor. Haziran 2016’da ikinci etapta yaşamın başladığı projede üçüncü etabın Haziran 2018 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 440 dönüm arazi üzerine kurulu Toskana Orizzonte projesinde üçüncü etap 210 dönüm üzerinde sadece 80 villadan oluşuyor. Sosyal tesislere yakınlığı ve geniş bahçeleri ile dikkat çeken son etap yüksek kotta bulunan villalarıyla da ailelerin tercihi oluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..