Reklamı Geç
Arıza giderildi Marmaray seferleri yeniden başladı

Arıza giderildi Marmaray seferleri yeniden başladı

Marmaray seferlerini durduran teknik arızanın yetkililer tarafından yapılan müdahale ile düzeltildiği ve Marmaray seferlerinin yeniden başlatıldığı gelen son dakika haberleri arasında.

22 Mart 2017 - 09:02

İstanbul'da bu sabah Marmaray seferleri yaşanan bir arıza nedeniyle kesintiye uğramış, gidiş ve geliş seferleri karşılıklı olarak iptal edildiği duyurulmuştu. Yaşanan teknik arızanın sebebi ise henüz açıklanmadı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mart 2017 - İstanbul

İstanbullu bu sabah işine gitmek isterken yolda kaldı. Marmaray seferlerinde yaşanan aksamalar nedeniyle seferlerin iptal edilmesi vatandaşı yolda bıraktı. Arıza giderildi şuan Marmaray'da seferler normale döndü!

Günün son dakika haberi İstanbul'un yoğun ulaşım yükünü üzerinde taşıyan Marmaray Seferleri kapsamında arıza nedeniyle iptal olan seferler nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığı olarak haber merkezlerine düştü. Marmaray tren seferlerinde yaşanan teknik bir arızanın yol açtığı sorun nedeniyle trenlerin seferleri iptal edilirken, karşılıklı olarak seferlerin durdurulduğu ve yolcuların alınmadığı bildirildi.

2016 verilerine göre günlük ortalama 186.271 yolcunun kullandığı Marmaray seferlerinde yaşanan teknik arızanın çözüldüğü ve tren seferlerinin normale döndüğü gelen son dakika haberleri arasında. İş yerlerine ulaşmak için her gün Marmarayı kullanan Vatandaşlar ı isyan ettiren seferlerin şu saat itibariyle ulaşıma açıldığı ve trenlerin normal seferlerine kaldığı yerden devam ettiği bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..