Arnavutköy İstanbul Havalimanı bağlantı yolu için geri sayım

İstanbul'un dev havalimanı için bağlantı yolları çalışmaları devam ederken, Başakşehir Şehir Hastanesi yollarını yapamayan İBB, Arnavutköy İstanbul Havalimanı bağlantı yolu için geri sayıma başladı.

Arnavutköy İstanbul Havalimanı bağlantı yolu için geri sayım
Editör: Hakan A.
29 Ağustos 2020 - 07:37 - Güncelleme: 29 Ağustos 2020 - 07:40
İBB, Megaşehir İstanbul'da ulaşım problemleri ve alt yapı çalışmaları kapsamında projelerini sürdürüyor. Şehrin yeni havalimanı için hazırlanan bağlantı yolu  Arnavutköy İstanbul Havalimanı bağlantı yolu için çalışmalarda sona gelindiği bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Ağustos 2020 - İstanbul


İstanbul Havalimanı bağlantı yollarından biri daha faaliyete gireceği gün için geri sayımda. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) megaşehirin dev havalimanı için yürütülen bağlantı yolu çalışmasında sona doğru gelindi. Başakşehir Şehir Hastanesi yolları için iyi bir sınav veremeyen, şiddetle eleştirilen İBB, Arnavutköy İstanbul Havalimanı bağlantı yolunu tamamlamak üzere.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Arnavutköy-İstanbul Havalimanı arasındaki yol yapım çalışmalarını bitirmme noktasına geldi. İstanbul Havalimanı’na 8 ilçeden ücretsiz ulaşımı kolaylaştıracak yol çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu ifade edildi.

Açıklama, İBB Yol Bakım Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Seyfullah Demirel tarafından yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum