Asmalı Bahçe Şehir konut projesi görücüye çıktı

Asmalı Bahçe Şehir konut projesi görücüye çıktı

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz İnşaat , 499 konut olarak tasarlanan Asmalı Bahçe Şehir konut projesini tanıttı. Asmalı Bahçe Şehir fiyatları, ödeme planı ve diğer önemli ayrıntıları.

28 Eylül 2017 - 07:20

Gayrimenkul sektöründe lansman ayı Eylül ayında yeni projeler görücüye çıkmaya devam ediyor. Asmalı Bahçe Şehir projesi düzenlenen basın lansmanı ile satışlarına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Eylül  2017 - İstanbul

Bahçeli ev konseptiyle adından söz ettiren Dekar Gayrimenkul ve Demiröz İnşaat tarafından hayata geçirilecek 499 konutluk yeni projesi Asmalı Bahçe Şehir düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı.

İstanbul Avrupa yakasında yeni projeler kapsamında Bahçeşehir’in TEM karayolunun yanında konumlandırılan Asmalı Bahçe Şehir projesi 4.400 TL’den başlayan metrekare birim fiyatı ile avantajlı lansman fiyatlarıyla alıcısının beğenisine sunuldu. 

Asmalı Bahçe Şehir projesi toplamda 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman tipi dairelerinden oluşurken, proje dahilinde  2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile geniş ailelere özel bahçeli evler satışa sunulmuş oldu. Proje 93 m²'den 214 m²'ye kadar büyüklüklerde alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalardan oluşuyor. Projede konutların teslimleri ise 2020'de gerçekleştirilecek.

Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması olan projede peşin ve banka kredili alımlarda lansman dönemine özel yüzde 20 indirim fırsatı sunulan Asmalı Bahçe Şehir projesi kapsamında satışa sunulan konutların metrekare birim fiyatları ise 4 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden ev sahişbi omak isteyenlere özel Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Asmalı Bahçe Şehir projesi de destek veriyor ve sadece yüzde %5 Peşinat ve teslimden sonra krediyi ödemeye başlama avantajı ile özellikle kira öder gibi bahçeli konutlar lansmana özel alıcılarını bekliyor.

Yeni proje Asmalı Bahçe Şehir lansmanında konuşan Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, "Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz en büyük proje olacak. Her bahçeli ev projemizde olduğu gibi bu projemizde de bahçeli evlerin metrekarelerini küçülterek optimum ev ve bahçe metrekarelerinde, ailelerin ihtiyacı kadar büyüklükte evler yarattık. Özellikle 2+1 bahçeli evlerimiz çok ilgi görüyor. Biz de her projemizle insanlara bu fiyatlara da bahçeli bir ev alınabileceğini anlatmak istiyoruz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..