Asya Piyasaları Dolar/TL (USDTRY) fena fırladı anlık veriler canlı akış!

Dolar kurunu yakından takip edenler dikkat! Asya Piyasaları Dolar/TL (USDTRY) anlık veriler gelmeye başladı. 22 Mart 2021 Pazartesi işte Asya piyasaları dolar kuru fiyatlama ve son dakika ABD Doları rakamları...

Asya Piyasaları Dolar/TL (USDTRY) fena fırladı anlık veriler canlı akış!
Editör: Hakan A.
22 Mart 2021 - 00:14 - Güncelleme: 22 Mart 2021 - 09:02
Asya Piyasaları açılış itibariyle Dolar kurunu fiyatladı. Bir anda 8.39 TL seviyelerinden açılışa başlayan Dolar kuru şu sıralar kaç TL'den işlem görüyor? Pazartesi sabahı için iç piyasalarda açılış için geri sayım sürerken, ilk açılan Asya piyaslarında Dolar kuru sert yükselişle güne başladı. Asya piyasalarında 1 USD/TRY karşısında ne kadar açılışa başladığı merak edilirken, gelen ilk rakamlar 8.39 TL seviyelerinde gerçekleşti.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 22 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye ekonomisi uzun süredir yaşamadığı bir gerginlik içerisinde piyasalar adeta karışmış durumda. 21 Mart Pazar gecesi Asya piyasalarında işlemlerin başlaması ile birlikte Merkez Bankası eski başkanı Naci Ağbal'ın görevden alınması kararına ilk tepki gelmiş oldu. Asya piyasalarında ABD Doları TRY karşısında değer kazanarak yeni güne başlamış oldu. Gelen ilk rakamlar ise sert yükselişte olduğunu gösterdi. Peki gece 00:00 itibarıyla 1 Dolar kaç TL'den işlem görüyor?

Son Dakika: Bakan Elvan'dan flaş piyasa açıklaması 


Altın fiyatları serbest piyasada yükselişe geçti mi? 22 Mart Ons, Gram, Tam, Yarı, Çeyrek altın ile Gümüş fiyatları ilk rakamalar!
Dolar haftanın ilk işlem sabahı 8 TL'nin üzerinde sert yükseldi! 

Türkiye'de sabah erken açılacak serbest piyasa ile Dolar kuru ne kadar olacak sabırsızlıkla beklenirken, uzman isimler dolar kurunda yükseliş olacağını öngörüyor. 

MİLYONLAR PİYASALARI YAKINDAN İZLİYOR

TMB Başkanlık değişimi ile başlayan süreç devam ediyor. Cumartesi günü yapılan Merkez Başkanı eski başkanı Ağbal'ın son faiz artırımı sonrasında jet hızıyla görevden alınarak yerine Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu'nun getirilmesi ile gergin bekleyiş sürüyor. Dolar kurunun Pazartesi sabahı ne kadar olacağı konuşuluyor. Türkiye'de dolar almak, satmak isteyenler ise şu sıralarda işlem yapamıyor.

asya piyasaları dolar try anlık grafik 22 mart 2021

Gece saat 00:00 itibariyle 1 USD/TRY = 8.3464  olarak işlem görüyor
1 Euro / TRY = 9.8914 seviyelerinde işlem görüyor.

Dolar ve Euro kaç TL oldu, ne kadar? Asya Borsaları açıldı, dolar uçuşa geçti... 

[ilgili-haber=107303


YORUMLAR

  • 0 Yorum