Reklamı Geç
Ataköy Marina Park Residence 99 projesi satışa çıkıyor

Ataköy Marina Park Residence 99 projesi satışa çıkıyor

İstanbul Ataköy'de 500 bin metrekarelik devasa alan üzerinde hayata geçirilen Dati Yatırım Holding güvencesiyle yükselecek Ataköy Marina Park Residence 99 projesi için geri sayım başladı. Ataköy Marina Park Residence 1 Haziran'da düzenlenecek lansmanla satışa çıkıyor.

18 Mayıs 2017 - 17:28

Dati Yatırım imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası konut projelerine bir yenisi ekleniyor.  Ataköy bölgesinde inşa edilecek yeni projesi Ataköy Marina Park Residence satışa çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

DATİ Yatırım Holding A.Ş. nin İstanbul Turizm Merkezi (İTM), kentin en eski yerleşim birimlerinden, sahil kültürünün en etkileyici noktası Ataköy’de yaklaşık 500 bin metrekare bir alan üzerinde geliştirilen yeni projesini düzenlenecek basın toplantısıyla alıcısının beğenisine sunacak.

Geniş yeşil alanların denizin mavisi ile buluştuğu eşsiz projede, Türkiye’nin en büyük mega yat limanından, alışveriş ve yaşam merkezleri ile uluslararası konaklama zincirlerine doğanın içine sinmiş mekanlar birer birer yerini almaya hazırlanıyor. Deniz ve marinaların hemen yanı başında konumlanan, projenin en kıymetli bölümlerinden ve sınırlı sayıda dairenin bulunduğu Ataköy Marina Park Residence 99 satışlarına başlanıyor.

DATİ Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran’ın katılımıyla Ataköy Marina Park Yönetim Ofisi’nde, 1 Haziran 2017 Perşembe günü gerçekleşecek basın toplantısıyla görücüye çıkacak.

Ataköy Marina Park Residence 99 projesi hakkında daha fazla bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ataköy Marina Park Residence 99 projesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..