Reklamı Geç
Atatürk Havalimanı’nda feci trafik kazası: 1 ağır yaralı

Atatürk Havalimanı'nda feci trafik kazası: 1 ağır yaralı

Yer hizmetleri görevlisi olarak Atatürk Havalimanı'nda çalışan 26 yaşındaki Beyza Arslan'ın vardiyası için havalimanında terminal binasına gidişi sırasında Çevik Kuvvet minibüsünün çarpması sonucu yaşam mücadelesi devam ediyor. Feci kazanın ayrıntıları haberimizde.

19 Ekim 2016 - 07:11

İstanbul'da Atatürk Havalimanı'nda çevik kuvvet polislerinin içinde bulunduğu minibüs karşıdan karşıya geçen Çelebi Yer Hizmetleri Görevlisi 24 yaşındaki Beyza Arslan'a çarpmasıyla feci kazanın meydana geldiği bildirildi. Yaşanan korkunç kaza sonucunda24 yaşında olan Beyza Arslan'ın kazada beyin kanaması geçirdiği ve hayati durumunun ciddiyetini koruduğugelen son dakika haberler arasında.

Yaşanan feci trafik kazası İstanbul Atatürk Havalimanı Jandarma ve VİP binasının bulunduğu nizamiye kapısının hemen ön bölümünde meydana geldiği kaydedildi. İddialara göre çevik kuvvet polis ekiplerini taşıyan 34 NJ 983 plakalı sivil minibüs değişim yapabilmek amacıyla gece saatlerinde 22.40'ta özel VİP binasına gitmek için yoldaydı. Polis ekiplerini taşıyan çevik kuvvet minibüsü  ise vardiyasını tamamlayıp karşıdan karşıya geçmeye çalışan Beyza Arslan'a geçişi esnasında çarptığı öğrenildi. Yaşanan kazadan hemen sonra olay yerine hemen ambulans çağrılmasıyla ilk müğdahalesi olay yerinde yapılan genç Beyza Arslan'ın Beyin kanaması geçirdiği öğrenilirken Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavisine başlandığı ifade edildi.

 Minibüsü kullanan polis memuru ise ifadesi alınmak üzere Havalimanı Karakol'a götürüldü. Olayın ardından Çelebi Yer hizmetleri çalışanları ve çevik kuvvet polislerinin üzgün olduğu gözlendi. Çevik kuvvet polislerinde sorumlu amir ise yanına aldığı çelebi yer hizmetleri çalışanlarını yalnız bırakmayarak hastaneye beraber gittikleri ve durumdan son derece üzgün oldukları ifade edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..