Avantajlı ödeme koşullarıyla 3S Firuze Konakları

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları yatırımcısına da sakinlerine de kazandırmaya devam ediyor.

Avantajlı ödeme koşullarıyla 3S Firuze Konakları
Editör: Hakan A.
22 Mart 2018 - 11:23

İstanbul'da Avrupa yakasında Avcılar E-5 aksında hayata geçirilen en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla inşaatı devam ediyor.

Yüksek standartlar ve ’84 ay 0 faiz’e varan avantajlı ödeme fırsatları sunan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın Eylül 2018’de başlaması planlanıyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, yatırım için konut arayışında olanlar için cazip fırsatlar sunarken hayalindeki evde yaşamak isteyenler için içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile büyük beğeni toplayan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesi güzergahının geçtiği Avcılar bölgesinde cazibe merkezi yaratıyor. Yaklaşık 45 km uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği ön görülüyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında konumlanıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olması; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Cazip fırsatlarla satışa sunuluyor

3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 adet mağaza bulunuyor. Konut fiyatları 421.000 TL’den başlıyor. Firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile ödemeyi tercih edenler için ise 84 aya kadar 0 faiz, 120 aya kadar ise 0,49 faiz oranı ile ödeme imkânı sunuluyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip projede yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum