Avrupa Konutları Atakent 4’te yılın son konut kampanyası

Avrupa Konutları Atakent 4’te yılın son konut kampanyası

İstanbul konut projeleri kapsamında, Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4 projesiyle de bölgenin merkezinde benzersiz bir yaşam alanına imza atarken, yılın son konut kampanyası sürüyor.

23 Kasım 2016 - 10:12 - Güncelleme: 23 Kasım 2016 - 10:16

4 bin 768 konutla bölgeye büyük değer katan ve yatırımcısına yüksek karlılık sağlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde yılın son konut kampanyası.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Kasım 2016 - İstanbul

Avrupa Konutları’nın en yeni halkası Atakent 4’te alternatif ödeme planları oluşturuldu.

Fiyatların 469 bin TL’den başladığı projede daire fiyatının yüzde 15’i peşin, yüzde 15’i 2017 Ağustos’ta kalan yüzde 70’lik kısmına ise 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 aya yüzde 0,70 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.

Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, sauna, hamam gibi üniteleri bulunduran sosyal tesisin yanı sıra projenin yanı başında bulunan park alanında çok amaçlı spor alanları, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru yapılması planlanıyor.

Atakent’te geleceğin Bağdat Caddesi olarak konumlanan, bölgenin en değerli noktasında geliştirilen projenin ticari ünitelerinde ise site sakinlerinin ve bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek çeşitli alanlarda dükkanlar yer alacak.

485 konuttan oluşan Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, bölgeye değer katmaya devam ediyor.

Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası olarak konumlanan Artaş İnşaat’ın, Atakent’teki dördüncü projesinin satışları devam ediyor. 469.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği projede daireler hızla sahiplerini buluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..