Reklamı Geç
Avrupa Konutları Başakşehir projesi esnek ödeme seçenekleriyle...

Avrupa Konutları Başakşehir projesi esnek ödeme seçenekleriyle yılın son konut kampanyasına başladı

Artaş İnşaat'ın, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde yılın son konut kampanyasında avantajlı, esnek ödeme seçenekleri.

28 Kasım 2016 - 11:16

2017'ye girmeden yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için km apanyalı konut satışları Avrupa Konutları Başakşehir’de sürüyor. Projeden düşük peşinat, ara ödeme avantajı, uygun vade oranlarıyla kredi fırsatı avantajlardan bazıları. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Kasım 2016 - İstanbul

Emlak Konut GYO desteğiyle Avrupa Konutları Başakşehir’de, yılın son fırsatları kapsamında düzenlenen kampanyada; düşük peşinat, ara ödeme avantajı, uygun vade oranlarıyla kredilendirme gibi ödeme kolaylıkları sunuluyor. Daireler, kampanya dahilinde 584.300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir’i bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor. Proje, çevresi ve altyapısı ile planlı şekilde geliştirilen bölgenin değerli bir noktasında yükseliyor.

Yatırımcılara kazanç dolu bir gelecek sunduklarını belirten Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ‘‘ Başakşehir İstanbul’un yeni yüzü. Avrupa Konutları Başakşehir projemiz; 3. Havalimanı, Sağlık Kent, Şehir Parkı, Kent Meydanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolları ve metro gibi devlet yatırımı olan projelerin konumlandığı bu bölgede yer alıyor. Değer kazanan bölgede konut alıcılarına Avrupa Konutları kalitesiyle kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz” dedi.

Emlak Konut GYO desteğiyle yapılan yeni kampanyada, yüzde 5 peşinat avantajı sunuluyor. Yüzde 12,5 tutarındaki ilk ara ödeme Mayıs 2017’de, yüzde 12,5 tutarındaki ikinci ara ödeme Eylül 2017’de ödeniyor. Kalan tutar ise 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar yüzde 0,70 vade farkı veya TÜFE oranıyla taksitlendiriliyor.

Yılın son fırsatlarının sunulduğu projede, yüzde 35 peşinat, kalanı Haziran 2017’de ödeme seçeneği de alternatif olarak sunuluyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 941 daire ve 27 ticari ünite bulunuyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan projede 124 metrekareden başlayan 2+1,

162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Avrupa Konutları Başakşehir’de teslimlerin 2017’nin son çeyreğinde yapılması planlanmış durumda.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..