Reklamı Geç
"Avrupa Konutları Yamanevler" Dubai lansmanına hazır

"Avrupa Konutları Yamanevler" Dubai lansmanına hazır

Artaş İnşaat imzalı, Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından Avrupa Konutları, İstanbul Anadolu Yakası'nda yükselecek yeni projesi "Avrupa Konutları Yamanevler" için geri sayım başladı.

27 Temmuz 2017 - 12:49 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 21:56

Markalı konut projeleri üreticilerinden Artaş İnşaat, İstanbul Anadolu yakasında yeni projesi için geri sayıma başladı. Avrupa Konutları Yamanevler projesi Ümraniye'de inşaa ediliyor. Çalışmaların hızla devam ettiği projenin lansmanı ise Ağustos olarak açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Temmuz 2017 - İstanbul

Artaş İnşaat, İstanbul'da Anadolu yakası'ndaki yeni projesi olacak "Avrupa Konutları Yamanevler"de lansman için geri sayıma başladı. 

Ümraniye'de hayata geçirilecek olan "Avrupa Konutları Yamanevler" projesinde her aile i,çin uygun tipte daireler inşa edilecek. 1672 adet konuttan oluşacak projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki daire seçenekleri şimdiden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Artaş İnşaat, yeni projesi için ön talep toplamaya devam ederken, lansman tarihlerini de duyurdu. 

8 Ağustos tarihinde İstanbul lansmanıyla basının beğenisine sunulacak olan "Avrupa Konutları Yamanevler", Dubai Cityscape 2017'de Eylül ayında yabancı yatırımcının da beğenisine sunulacak. Dubai lansmanının oldukça büyük ilgi göreceği ifade ediliyor.

Ümraniye'nin en merkezi konumunda, Alemdağ caddesi üzerinde, Canpark AVM'ye ve Metro istasyonuna komşu yükselecek olan "Avrupa Konutları Yamanevler" projesi tamamlandığında toplam 47 farklı tipte daire seçeneğine sahip olacak. Halen ön talep toplanmaya devam eden projede her türlü teknolojik altyapı ve modern görünüm düşünülmüş durumda.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi nerede, nası gidilir?

Üsküdar-Çekmeköy metro hattı üzerine, Ümraniye Canpark AVM durağına sadece yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, İnkilap mahallesi, Yamanevler'e bağlı. Projeye FSM köprüsü Üsküdar-Ümraniye çıkışından kolaylıkla ulaşılabilir. Ümraniye son durağa yakın bir konumda yükselecek.

Avrupa Konutları Yamanevler projesinin konum bilgisini daha geniş görebilmek için resim üzerine tıklayın.

avrupa konutları yamanevler projesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..