Reklamı Geç
Avrupa Residence Office Ataköy ’de yeni kampanya başladı

Avrupa Residence Office Ataköy 'de yeni kampanya başladı

Artaş İnşaat'ın Ataköy projesinde sınırlı sayıda rezidans dairesi için başlayan konut kampanyası ile 120 aya 0.58 vade oranlarıyla Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde yatırım fırsatı sunuluyor.

20 Mart 2017 - 13:20

Artaş İnşaat tarafından Ataköy bölgesinde hayata geçirilen Avrupa Residence & Office Ataköy karma projesinde, hemen teslim evlerde 36 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı alıcısına sunuldu. Yatırımcısına ve ev sahibi olacaklara hemen tapu teslimlerinin de yapıldığı projede konut fiyatları 714.960 TL’den başlangıç gösteriyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mart 2017 - İstanbul

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Ataköy bölgesinde, E5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde yer alan Avrupa Residence & Office Ataköy’ün son rezidans daireleri için özel bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı yatırım olanağı sunuluyor..

Artaş İnşaat tarafından düzenlenen kampanya dahilinde; 36 aya vade farksız taksitlendirme sunulurken, 60 aya 0,35; 120 aya ise 0,58 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Ataköy’ün en değerli noktasında hayata geçen proje, 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip 165 rezidans daire ile çeşitli kullanım alanlarına hitap eden 52 ofis ve dükkanlardan oluşuyor.

Büyüklükleri 69 ile 103 metrekare arasında değişen rezidans dairelerin fiyatları 714.960 TL’den başlıyor. 233 ile 321 metrekare arasında ofislere sahip projede, 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında çeşitli kullanım alanlarına hitap eden dükkanlar bulunuyor.

Estetik ve modern mimarisiyle E5 Otoyolu’nun bitişiğinde prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, bölgenin en gözde noktalarından biri haline geliyor. Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla dikkat çeken proje, Ataköy’e “Avrupa Konutları” markasının ayrıcalıkları bu önemli projede toplandı.

Avrupa Residence & Office Ataköy, konumu itibariyle gayrimenkul yatırımcılarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede bulunan proje, E5 Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alan konumuyla yüksek yatırım potansiyeli bulunan önemli yatırım projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..