Reklamı Geç
AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını yaptı

AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ toplantısını yaptı

AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ isimli toplantısının ilkini Ankara’da gerçekleştirdi.

19 Haziran 2017 - 11:30

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), 'Türkiye Alışveriş Merkezi Tüketici Algı Araştırması'nı Ankara iş dünyası ile ‘Söyleyeceklerimiz Var’ isimli toplantısında paylaştı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Haziran 2017 - İstanbul

 Ankara Ticaret Odası (ATO) desteği ile Ankara’da gerçekleştiren etkinliğe, ATO Başkanı Gürsel Baran ve Ankara iş hayatının önde gelen isimleri katılım gösterdi.

Türkiye’deki yerli ve yabancı alışveriş merkezleri ve yöneticilerinin tek çatı kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdüren AYD, ‘Söyleyeceklerimiz Var’ isimli toplantısının ilkini 15 Haziran Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirdi.

Ankara Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, Akademetre Research Company iş birliği ile bu sene altıncısını gerçekleştirilen ve AVM müşterisinin mercek altına alındığı 'Türkiye Alışveriş Merkezi Tüketici Algı Araştırması' Ankara iş dünyası ile paylaşıldı.

ATO Başkanı Gürsel Baran, AYD Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Belgü, Prof. Dr. Emre Alkin ve Akademetre Research Genel Müdürü Halil İbrahim Zeytin’in katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşma yapan Hulusi Belgü; “Ankara’daki AVM’ler ve yatırımcılar bizim için çok önemli. AYD, sizleri dinlemek, yorum ve ihtiyaçlarınızı öğrenmek, sorunlarımıza birlikte çözüm getirmek için kuruldu. Bu doğrultuda AVM müşterilerini dinlediğimiz araştırmalarımızı sizlerle paylaşmak; yorum ve görüşlerini öğrenmek adına bugün Ankara’da toplanmayı arzu ettik. ATO Başkanımız Sayın Gürsel Baran Bey de bu istediğimizi kırmadı ve bizleri burada sizlerle buluşturma nezaketini gösterdi” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..