Aydın Kuşadası`nda 4.5 büyüklüğünde deprem

Ege'de deprem mi oldu? Aydın Kuşadası'nda deprem mi oldu? Günün sond akika deprem haberi Kuşadası'ndan geldi. Ege Denizi'nde öğle saatlerinde 4.4 şiddetinde korkutan bir deprem meydana geldi.

Aydın Kuşadası`nda 4.5 büyüklüğünde deprem
Editör: Hakan A.
26 Temmuz 2018 - 11:38

Kuşadası'nda deprem mi meydana geld? Depremin büyüklüğü, merkez üssü ve etkileri son dakika deprem haberleri emlakpencerem.com da. Ege Denizi 4.5 büyüklüğünde depremle sarsıldı. Korkutan depremin ayrıntıları belli oldu...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Temmuz 2018 - İstanbul

Son dakika deprem haberi Ege Denizi açıklarından, Kuşadası'ndan geldi. Kuşadası'nda 4.5 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Kuşadası depremine ilişkin ilk bilgiler gelmeye başladı...

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son depremler verilerine göre saat 11:17 sıralarında merkez üssü Aydın iline bağlı Kuşadası olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği açıklandı. Kuşadası'nda yaşanan depremin yerin yaklaşık 6.8 kilometre kadar derinlerde meydana geldiği bildirildi.

Ege Denizi açıklarında meydana gelen son dakika depremin çevre bölgelerde hissedildiği, Kuşadası'nda çok sayıda vatandaşın bir anda kendilerini dışarı attıkları, bölgede korku ve panik yaşandığı gelen son dakika haberleri arasında.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum