Babacan Yapı’dan 0.98 faiz ve yüzde 20...

Babacan Yapı'dan 0.98 faiz ve yüzde 20 indirimle konut kampanyası

Babacan Yapı konut projelerinde 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Babacan Yapı'dan 0.98 faiz ve yüzde 20 indirimle konut kampanyası

Babacan Yapı konut projelerinde 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Babacan Yapı'dan 0.98 faiz ve yüzde 20 indirimle konut kampanyası
Editor: Hakan A.
14 Mayıs 2018 - 14:07

Konut kampanyalarına inşaat firmaları dahil olmaya başladı. İlk olarak Babacan Yapı tüm projelerinde kampanya startı verildi.

Babacan Holding, gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik getirilen teşviklere destek veren dev bir kampanya hazırladı. Tüm projelerini kapsayan kampanya aracılığıyla, 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir, lükste sınırları aşan ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, sektöre kazandırılan yeni uygulamaları destekleyen dev bir kampanya hazırladı. Satışta olan tüm projeleri için hazırlanan kampanyada, 0 peşinat ve yüzde 0.98’lik faiz oranıyla yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, yüzde 20 oranındaki indirim kampanyasıyla da avantajlı yatırım fırsatını yatırımcıların ayağına getiriyor.

Hükümetin teşviklerini destekleyen kampanya

Babacan Holding olarak hazırladıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcıların konut sahibi olmalarını kolaylaştırmak yönünde adımlar attıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, hükümetin konut sektörünü canlandırmak adına sunduğu teşvikleri yeni kampanyalarıyla desteklediklerini belirtti.

Konuyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Mehmet Babacan, “Sadece proje değil, çözüm üreterek sektöre örnek oluyoruz” dedi.

Bu kapsamda İmar Barışı uygulamasıyla sektöre kazandırılan KDV ve tapu harcı indirimlerinin ardından bankaların kredi faizlerini indirmesi yönünde atılan dev adımları sevinçle karşıladıklarını ifade eden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Babacan Holding olarak sadece proje üreten değil aynı zamanda yatırımcılarımızın konut sahibi olmasına yönelik de çözüm üreten bir şirketiz. Bu kapsamda oluşturduğumuz kampanyalarla da sektöre örnek oluyoruz. Hükümetimizin sektörümüze kazandırdığı uygulamalar karşısında biz de elimizi taşın altına koymak istedik. Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0.98’lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecekler. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz.” diye belirtti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum