Reklamı Geç
Bahar şenlikleri Feshane’de başlıyor! Harem İstanbul Festivali...

Bahar şenlikleri Feshane'de başlıyor! Harem İstanbul Festivali Feshane şenlikleri

Feshane şenlikleri kapsamında 8 Nisan tarihinde başlayacak olan Harem İstanbul Festivali 3 gün sürecek. Muhafazakar kesim için düzenlenen alışveriş festivali Feshane şenliklerinde bu hafta hangi festival ve etkinlikler var... Feshane etkinlikleri ne zaman başlıyor? Son feshane şenlikleri 2016...

03 Nisan 2016 - 09:58 - Güncelleme: 16 Ekim 2016 - 16:02

HAREM İSTANBUL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ 2

Harem İstanbul Fest; Dünyanın başkenti olan İstanbul’da, unutulmaz bir ‘İstanbul’ deneyimi ile alışveriş zevkini bir arada sunuyor. 8-9-10 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek festival, indirim ve kampanyaların yanı sıra, sürpriz ödül ve birbirinden farklı etkinliklerle öne çıkacak. Sürpriz çekilişler, bu çekilişlerin sonunda kazanacağınız birbirinden güzel hediyeler de sizleri bekliyor olacak.

Harem İstanbul Festivali nedir, kimdir?

Harem İstanbul Fest; 2015 yılında muhazafakar kesim tasarımcıları ve öncü markalarıyla bir araya gelip festival anlayışını vip bir ortamda halk ile buluşturmak için oluşturulan bir platformdur.

Markaların kalite anlayışını ve vizyonunu kurumsal kimliklerini tüketici ile bir araya getirerek , firmaların ciro hedeflerine pr ve lobicilik faaliyetlerinde faydalı bir mecra olma yolunda ilerlemektedir.

Harem İstanbul Fest; Dünyanın başkenti olan İstanbul’da, unutulmaz bir ‘İstanbul’ deneyimi ile alışveriş zevkini bir arada sunuyor. Gerçekleştirdiği festivallerle, indirim ve kampanyaların yanı sıra, sürpriz ödül ve birbirinden farklı etkinliklerle öne çıkacak. Sürpriz çekilişler, bu çekilişlerin sonunda kazanacağınız birbirinden güzel hediyeler de sizleri bekliyor olacak.

Bizler hedeflerini yüksek tutan ve yaptığımız her organizasyonda önceliğimiz kaliteli bir alanda firmalarımızın kendilerini en iyi şekilde ifade edebilme şansını vermek, ve eşit bir şekilde tüketicilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Harem İstanbul Festivali Feshane şenlikleri hakkında daha fazla bilgiyi sosyal medya instagram hesabından takip ederek edinebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..