Bakan Albayrak açıkladı! Konut anlamında tarihin en uygun maliyetli paketi geliyor...

İnşaat ve konut sektörünü yakından ilgilendiren müjdeli haber Bakan Albayrak'tan geldi. Konut satışlarını hızlandıracak yeni destek paketi için düğmeye basıldı.

Bakan Albayrak açıkladı! Konut anlamında tarihin en uygun maliyetli paketi geliyor...
Editör: Hakan A.
27 Mayıs 2020 - 22:23
Şimdiye kadar ev sahibi olmayanlar dikkat! Bakan Albayrak az önce açıkladı! 'Konut anlamında tarihin en uygun maliyetli paketi' geliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Mayıs 2020 - İstanbul


Ekonomik destek paketlerine her yeni gün bir yenisi daha ekleniyor. TRT Ekranlarından açıklamalarda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Salgının ekonomik etkileri, döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar, salgına karşı alınan tedbirler ve gündeme özel önemli konular hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, konut sektörüne yönelik yeni bir destek paketinden bahsetti.

Ekonomide önemli destek paketlerini hayata geçiren Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'İç piyasayı normalleştirecek paketlerimiz olacak. Bundan sonraki süreçte, normalleşme sürecinde iktisadi faaliyetin devamı, iç talebin normalleşmesi, sosyal ihtiyaç destek paketleri olacak. Finansman kredi destek paketleri, konutta Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en uygun maliyetli uzun vadeli, farklı paketler olacak.' ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum