Bakan Albayrak'dan 'çok daha hızlı yükseliş' mesajı

Yapısal dönüşümün adımlarını hızla atılmaya devam edilirken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, twitter hesabından önemli bilgileri paylaştı.

Bakan Albayrak'dan 'çok daha hızlı yükseliş' mesajı
Editör: Hakan A.
25 Nisan 2019 - 07:07

Türkiye'nin ekonomik hamleleri ve yapısal reformları son hız devam ederken, hayata geçirilen paketler hakkında son güncel paylaşımı Bakan Albayrak yaptı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 25 Nisan 2019 - İstanbul


Ekonomik anlamda gerçekleştirilen Yapısal dönüşüm adımlarını hayata geçirdikçe çok daha hızlı yükseliş yakalanacağını belirten Bakan Albayrak, sosyal medya hesabı twitter üzerinden önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Sanayi Üretim Endeksi, Reel Kesim Güven Endeksi ve İmalat Sanayi Kapasite Kullanım Oranı verilerini içeren bir infografiğin de yer aldığı paylaşımda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dengelenme sürecinin sanayide ve reel kesim güvenindeki pozitif yansımaları devam ettiğini bildiren Albayrak, "Sanayi üretiminde, imalat sanayi kapasite kullanım oranlarında ve reel kesim güveninde, özellikle yapısal dönüşüm adımlarını hayata geçirdikçe çok daha hızlı yükseliş yakalayacağız." ifadelerini kullandı.İşte Bakan Albayrak tarafından yapılan değrelendirmeye ilişkin paylaşımı...

bakan albayrak twitter paylaşımı

YORUMLAR

  • 0 Yorum