Bakan Albayrak duyurdu: Daha kararlı politikalar hayata geçirilecek

Ekonomik alanda yapılan hamlelere bir yenisi daha eklenmek üzere. Bakan Albayrak, Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantısında önemli kararlar alındığını, yeni dönemde daha kararlı politikaları hayata geçireceğiz paylaşımında bulundu.

Bakan Albayrak duyurdu: Daha kararlı politikalar hayata geçirilecek
Editor: Hakan A.
07 Kasım 2018 - 07:45

Hükümet gıda alanında da önemli adımlar atamaya başladı. Bu çerçevede önemli bir toplantı gerçekleştirildi. Bakan Albayrak yeni gelişmelerin yakında hayata geçirilmesi için önemli çalışmaların başlatıldığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 7 Kasım 2018 - İstanbul


Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantısı kapsamında önemli kararlara imza atıldı. Tam koordinasyon ile  çok daha karlı politikaların hayata geçirilmesi için düğmeye basılmış durumda.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantısına katıldı. Toplantıda önemli konular ele alınırken, Bakan Albayrak toplantıya ilişkin resmi Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

twitter resmi hesabından toplantıya ilişkin bazı detayları paylaşan Bakan Albayrak, "Ticaret Bakanımız, Tarım ve Orman Bakanımız, ilgili kurum başkanlarının katılımı ile Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantımızı gerçekleştirdik. Gıda enflasyonu ile mücadelede önümüzdeki süreçte çok daha kararlı politikaları hayata geçireceğiz." dedi.