Bakan Arslan açıkladı; "15 Temmuz Şehitler Köprüsü bakım...

Bakan Arslan açıkladı; "15 Temmuz Şehitler Köprüsü bakım çalışmaları bu gece bitiyor"

1 günlük Kurban Bayramı tatilinde köprü ve otoyollar, Yap İşlet Devret modeli YİD projeleri hariç, ücretsiz olacak diyen Ulaştırma Bakanı Arslan, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü bakım çalışmaları bu gece sona erecek" açıklamasında bulundu.

21 Ağustos 2017 - 10:51

Aylardır süren bakım ve onarım  çalışmaları tamamlandı! 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde devam eden çalışmalarda sona gelindi. Bu geceden itibaren köprüdeki bakım ve onarım çalışmaları sona erecek. Son dakika açıklaması Bakan Arslan'dan geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Ağustos 2017 - İstanbul

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TRT Haber'e yaptığı açıklamasında, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bakım ve onarım çalışmaları ve yaklaşan Kurban Bayramı tatili  ile alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Arslan, Kurban Bayramı tatili boyunca bedava olacak yollarla alakalı olarak, "Bayram süresince köprü ve otoyollar, Yap İşlet Devret modeli YİD projeleri hariç, ücretsiz olacak." dedi.

Konuyla alakalı Bakan Arslan tarafından yapılan son dakika açıklamasında, "Bayram süresince yol çalışması olmayacak. Açılabilir durumdaki yollar kullanıma açılacak. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çalışmalar bu gece bitiyor. Köprü 6 şeritli olarak hizmet verecek." ifadelerini kullandı.