Reklamı Geç
Bakan Arslan ’dan son dakika köprülere zam açıklaması (1)

Bakan Arslan 'dan son dakika köprülere zam açıklaması (1)

Köprülere zam mı yapılacak? Çift taraflı köprü zammı haberleri doğru mu? Osman Gazi Köprüsü zorunlu olacak, Köprülere zam yapılacak iddialarına ilişkin çıkan haberlere dair Bakan Ahmet Arslan'dan son dakika açıklaması geldi.

06 Nisan 2017 - 15:02 - Güncelleme: 06 Nisan 2017 - 15:05

Bugün bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere dair Bakan Arslan açıklamada bulundu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü dahil Osman Gazi Köprüsüne zam iddilarına Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan cevap verdi.  Köprülere zam yapılacak, Osman Gazi Köprüsü zorunlu olacak iddialarına dair açıklamada bulunan Bakan Ahmet Arslan, "Böyle bir çalışmamız yok" dedi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

"Boğaz Köprüleri çift taraflı olacak ve  Büyük araçların Karamürsel-Gölcük üzerinden Körfezi dolaşmaları yasaklanarak Osman Gazi Köprüsünden geçişleri zorunlu olacak" iddialarına ilişkin çıkan haberlere ilişkin Bakan Arslan konuştu. Bakan Ahmet Arslan, "mevcut uygulama devam edecek" dedi. İşte habere ilişkin ayrıntılar.

Bugün çıkan haberlere ilişkin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklamada bulundu. Bakan Arslan açıklamasında, "çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor" dedi.

Köprülere zam haberleri sonrasında Bakan Arslan'dan son dakika açıklaması geldi.

Haber7'de yer alan habere göre, Bakan Ahmet Arslan, "Şuanda ne Boğaz köprülerini çift taraflı ücretlendirme ne de büyük araçlara Osman Gazi Köprüsü'nü zorunlu kılma gibi bir çalışmamız var. Her iki konuda da mevcut uygulama devam edecek" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..