Bakan Koca'dan AVM açıklaması!

Sağlık Bakanı Koca, bugün gündeme düşen bir AVM'deki sıra ile alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Koca'dan AVM açıklaması!
Editör: Hakan A.
12 Mayıs 2020 - 00:10
Türkiye'de AVM'lerin bugün itibariyle normale dönmesi sonrasında İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan bir AVM'nin açılışı esnasında ortaya çıkan manzara korkuttu! Gün içerisinde sosyal medya gündeminde tartışılan görüntüler sonrasında Bakan Koca'dan bir açıklama geldi.

 Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 12 Mayıs 2020 - İstanbul


Türkiye'de normalleşme sinyalşleri bu sabah AVM, berber ve güzellik salonlarının yoğun tedbirler altında açılmasıyla yeni bir boyut kazandı. Alışveriş Merkezleri (AVM) açılışında bazı toplu görüntüler ise büyük eleştirilere neden oldu. Özellikle İstanbul Beylikdüzü ilçesinden paylaşılan bir görüntü ise gün boyunca tarışıldı.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, bugün bir AVM önünde çekilen fotoğrafla alakalı olarak gece saatlerinde bir değrelendirme paylaştı.


Bakan Koca twitter hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflı açıklamasında, 'Bugün, AVM önlerinde uzun kuyruklar, AVM kapılarında yığılmalar oluştu. Sosyal mesafe kuralına çoğunlukla uyulmadı. Maske takmayanlara bile rastlandı. Ne maske, ne sosyal mesafe, tek başına koruyucu değil. Tedbirler tam olmalı. Risk devam ediyor. Mecbur değilsek evde kalalım.' ifadelerini kullandı.

Bakan Koca'dan AVM açıklaması!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum