Bakan Kurum, "Çevrecilik Budur"

Bakan Kurum, "Çevrecilik Budur"
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2018 - 06:56

İstanbul Esenler'e yapılan toplu açılış törenine katılan Bakan Kurum, İstanbullunun hizmetine giren yeni alanlar için, "İşte gerçek çevrecilik budur" dedi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Aralık 2018 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul'a gerçekleştirilen toplu açılış töreninde İstanbul'a kazandırılan eserler hakkında konuştu.

İstanbul'a kazandırılan 5 yeni eser ile alakalı Bakan Kurum'dan önemli açıklamalar geldi. Bakan Kurum, "Başakşehir, Kayaşehir, Hoşdere, Çırpıcı, Baruthane ve Esenler 15 Temmuz Millet Bahçelerimiz ile  İstanbul’a 1 milyon 740 bin metrekare yeşil alan kazandırdık. İşte çevrecilik budur. Camisi, İkinci Bahar Kıraathanesi, spor ve oyun alanları ile her yaştan vatandaşımız yeni millet bahçemizde keyifli ve verimli vakit geçirebilecek." dedi.

Kurum, "15 Temmuz Millet Bahçesi, bisiklet ve yürüyüş  yolları, spor tesisleri, cami, millet kıraathanesi, meyve, sebze, tıbbi bitki bahçeleri, biyolojik göleti ile şehrimize yakışan bir hizmettir. Her ilimize en az 1 Millet Bahçesi hedefimizi ileriye taşıyor, çevrecilik alanında ülkemize çağ atlatıyoruz. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın açılışını gerçekleştirdiği Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi ile İstanbul’a 6. millet bahçesini kazandırmanın gururunu yaşadık. İstanbul Büyükşehir ve Esenler Belediyemiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, milletimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

İstanbul'a kazandırılan hizmetler ile alakalı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamaları okumak için tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum