Bakan Kurum resmen duyurdu! 2021 TOKİ indirim fırsatı başladı...

Bakan Murat Kurum, TOKİ tarafından her yıl düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyasını 2021 yılı için gelen yoğun talep nedeniyle bir kez daha start verildiğini müjdeledi.

Bakan Kurum resmen duyurdu! 2021 TOKİ indirim fırsatı başladı...
Editör: Hakan A.
19 Nisan 2021 - 22:26 - Güncelleme: 19 Nisan 2021 - 22:58
Günün son dakika emlak haberi Bakan Kurum'dan TOKİ borcu olanlara indirim müjdesi ile birlikte geldi. Sosyal konut üreticisi TOKİ'den ev sahibi olan yüz binlerce vatandaş için yeni bir indirim fırsatı resmen duyurulmuş oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Nisan 2021 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ ile alakalı olarak yeni bir indirim kampanyasının müjdesini paylaştı. TOKİ'den ev sahibi olmuş, hala taksit ödeyenler için 2021 indirim kampanyası resmen başladı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) aracılığı ile ev sahibi olan herkesi yakından ilgilendiren indirim müjdesi bugün resmen start aldı. 

2021 TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası şartları neler, kimler için geçerli? 


Konuyla alakalı twitter üzerinden bilgilendirmede bulunan Bakan Kurum, "Kalan taksit sayısı 12’den fazla olan ve borcunun tamamını ya da yüzde 25’inden fazlasını peşin ödeyecek hak sahiplerine yüzde 20 indirim yapıyoruz. Vatandaşlarımız kampanyamızdan 21 Nisan-28 Mayıs tarihleri arasında faydalanabilecekler. Hayırlı uğurlu olsun.

TOKİ'den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri devam eden vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine, daha önce de düzenlediğimiz yüzde 20 indirim kampanyamızı bu yıl da tekrarlıyoruz."
ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum