Bakan Varank'tan hazımsızlığa soda benzetmesi

Türkiye'nin Karadeniz'de doğalgaz rezervlerine ulaşmasının ajanslara son dakika haber olarak düşmesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjde haberinin henüz daha açıklanmadan hazımsızlığa yol açtı.

Bakan Varank'tan hazımsızlığa soda benzetmesi
Editör: Hakan A.
21 Ağustos 2020 - 11:33 - Güncelleme: 21 Ağustos 2020 - 11:58
Türkiye için Müjde açıklamasına saatler kala hazımsızlık sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün açıklayacağını duyurduğu müjde öncesinde çok sayıda spekülatif haberler ve sonrasında büyük bir hazımsızlık sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Bloomberght hemen peşinden ise Reuters tarafından Karadeniz'de doğalgaz rezervlerine ilişkin çıkan haberler geniş yankı ve heyecana neden oldu. Haber diğer taraftan bazı kişilere hazımsızlık yaptı.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler- 21 Ağustos 2020 - İstanbul

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı, Akademisyen Prof. Dr. Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla büyük tepkiyle karşılandı. Demirtaş, twitter üzerinden, 'Dünyanın en büyük enerji rezervlerine sahip olan Venezuela’da, bir Bidon Petrol, bir tane Damak Çikolata bile etmiyor...' demesi ile bir anda tepkilerin odağı haline geldi.

Bakan Varank'tan soda benzetmesi...

Çok sayıda tepki alan Demirtaş, ergen gibi davranmakla itham edilirken, en önemli tepki ise Bakan Varank tarafından verildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, twitter hesabından, "Bu hesaba göre bir 'finans profesörü' bir Beypazarı Soda bile etmiyor..." dedi.

Bakan Varank'tan hazımsızlığa soda benzetmesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum