Bakanlık 25 isim için ihale yasaklama kararı...
Reklam

Bakanlık 25 isim için ihale yasaklama kararı verdi

Türkiye genelinde çok sayıda ilde bazı kamu kurum ve kuruluşlarından ihale alan bazı isimler için Bakanlık tarafından ihalelere katılma yasağı getirdi.

Bakanlık 25 isim için ihale yasaklama kararı verdi
Editor: Hakan A.
20 Şubat 2019 - 09:57 - Güncelleme: 20 Şubat 2019 - 09:58
Reklam

Ülke çapıunda yürütülen ihaleler çerçevesinde Bakanlık yasaklama yapmaya devam ediyor. BU çerçevede 25 isim için ihalelere katılamama yasağı verildi. İşte isim isim yasaklananların listesi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Şubat 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerek yapılan ihaleler, gerekse ihalelere katılan şirket ve isimler yakından takip ediliyor. Bakanlık yapılan inceleme ve denetimler sonucunda ihalelere katılamama yasakları veriyor. Bu çerçevede 20 Şubat tarihli yeni iihalelere katılamama yasağı verilen isimler açıklandı.

Türkiye genelinde pek çok ilde bulunan yirmi isim ile alakalı uygulanacak yasaklama kararı açıklandı. Belirlenen isimlerin ihalelere katılamama yasağı verildi.

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Erzurum, Balıkesir, Niğde, Isparta, Çanakkale, Karaman, Aydın ve Sivas illerinde bazı kamu ihalelerinde yer alan isimler hakkında ihalelere katılamama yasağı getirildi. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

İhalelere katılamama yasağı getirilen isimlerin tam listesini görmek için tıklayın.

Diğer taraftan Sağlık Bakanlığı'da 6 isim ile alakalı ihalelere katılamama yasağı getirdi. İlgili kararın ayrıntılarını ve isim listesini görmek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum