Bakanlıktan Özak GYO’ya turizm tahsisli...

Bakanlıktan Özak GYO'ya turizm tahsisli gayrimenkul

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya, Demre'de yer alan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkule ilişkin Özak GYO'ya kesin tahsis edilmesi kararını verdi.

Bakanlıktan Özak GYO'ya turizm tahsisli gayrimenkul
Editor: Hakan A.
15 Ekim 2018 - 15:47 - Güncelleme: 15 Ekim 2018 - 15:51
Reklam

İnşaat ve Gayrimenkuls ektörünün önemli oyuncularından Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na (GYO) Bakanlık tarafından Antalya Demre'de bulunan gayrimenkul tahsis edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Ekim 2018 - İstanbul


Kültür ve Turizm Bakanlığı, Özak GYO'ya Antalya Demre'de bulunan günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü kesin tahsisin yapılmasını uygun gördü.

Özak GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama ile kesin tahsise ilişkin ayrıntılar paylaşıldı.

Konuyla lgili KAP'a yapılan açıklamada, "Antalya ili Demre ilçesi 7 No.lu özel parselde kayıtlı günübirlik turizm tahsisli gayrimenkule ilişkin olarak, Kültür ve Turizm Bakanlığı (Bakanlık) tarafından Şirketimiz adına kesin tahsis yapılması uygun görülmüştür. Kesin tahsis yazısı ile Şirketimizden istenen belgelerin Bakanlığa teslimini takiben kesin tahsis yürürlüğe girecektir." denildi.

özak gyo antalya demre projesi

Şirketin Demre’de koy içinde ve güney kıyılarındaki açık deniz etkisinden uzak 5 Yıldızlı Otel Projesi yeni projeler arasında yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum