Reklamı Geç
Başbakan Yıldırım’dan beklenen emekli promosyonu açıklaması

Başbakan Yıldırım'dan beklenen emekli promosyonu açıklaması

Son dakika: Beklenen Emekli promosyonu ödemelerine ilişkin açıklama Başbakan Yıldırım tarafından az önce yapıldı. Emeklilere 300-375 ve 450 TL promosyon parası ödenecek. İşte son dakika emekliye banka promosyonu müjdesi haberinin ayrıntıları.

30 Aralık 2016 - 14:26

Başbakan Binali Yıldırım'ın önünde olan emekliye banka promopsyonu müjdesi az önce Cuma namazı çıkışında açıklandı. Emekli promosyon paraları netleşti işte son dakika haberin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Aralık 2016 - İstanbul

Son dakika emekli promosyon haberi ve ayrıntıları; Milyonların beklentisi olan emekliye banka promosyonu açıklaması nihayet Başbakan Yıldırım'ın açıklamasıyla son buldu.

Bakan Müezzinoğlu'nun duyurduğu bir-iki güne açıklanacak açıklaması sonrasında milyonların beklediği emeklilerin promosyon ödemelerine ilişkin açıklaması Başbakan Yıldırım tarafından az önce açıklandı.

Binali Yıldırım'ın emeklilere banka promosyonu ödemelerine ilişkin konuşmasından önmeli bazı satırbaşları; 

"2017'de emeklilerimize promosyon diye bilinen ödeme yapılacak. 1.000 TL'nin altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000-2.000 TL arası 375 TL, 2.000 TL üzerine 450 TL ödeme yapılacak. Bunun yıllık tutarı ne diye merak edebilir vatandaşlar 5 milyar TL'lik bir kaynağı emeklilerimize emekli maaşlarına ilave olarak sağlamıştır. 3 yıl hesaplar bankada tutulma karşılığı yapılacak. Bir seferde yapılacak. 2017'de ilk ay içinde tamamlanmış olacak. Sonunda bir uzlaşma var. Emeklilerimizin maaş olma durumuna göre 1 ila 3 ay içinde ödenecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız çalışmalar yaptı. Bankalarımız da fedakarlık yaptı. Bankalarımıza da teşekkür ediyoruz

11 buçuk milyon emekli faydalanıyor. Yıllık 5 katrilyonluk bir ödeme yapılacak. Ödeme bir seferde yapılacak. tek seferlik ödemeler 1-2 ay arası yapılacak" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..