Başını taşlara vurmak istemeyen bugün konut alır

Başını taşlara vurmak istemeyen bugün konut alır

Polat imzasıyla Beyoğlu'nda yükselen dev proje Piyalepaşa İstanbul 2.etap konutlar satışa çıktı. Adnan Polat, '40 yıllık inşaatçıyım böyle fırsat görmedim, ileride başını vurmak istemiyorsan bugün konut yatırımı yap' dedi. Piyalepaşa İstanbul konut fiyatları, yeni kampanya ve ödeme planı bilgileri emlakpencerem.com 'da

30 Mart 2017 - 08:40

İstanbul Beyoğlu'nda Polat markası tarafından dev kentsel dönüşüm yaşam alanı olarak yükselen Piyalepaşa İstanbul konut projesi kapsamında ikinci etap evler düzenlenen bir toplantıyla satışa sunuldu. Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat toplantıda, "yatırım yapmanın, ev almanın tam zamanı. Başınızı vurmak istemiyorsanız bugün konut alırsınız" dedi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Piyalepaşa İstanbul projesinin ikinci etanında 205 konutun lansmanında konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel projeyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Piyalepaşa İstanbul konut projesi 2'inci etap evlerin tanıtım toplantısında konuşan  Adnan Polat, "Alıcı lehine oluşmuş bir piyasa var. 40 yıllık inşaat sektörü geçmişim var. Böyle bir piyasa ilk defa görüyorum. Fiyatlar çok iyi, vadeler iyi, faiz uygun bu fırsat bir daha gelmez. Referandumdan sonra fiyatlar artacaktır." dedi..

PİYALEPAŞA İSTANBUL 2.ETAP EVLERİ HAKKINDA GENİŞ BİLGİ İSTEYİN

"Başını vurmak istemiyorsan bugün konut yatırımı yap"

Polat açıklamasında ayrıca, "Şu anda bekleyelim görelim durumu var. Ben çok gördüm krizden sonra büyük bir hamle başlıyor ülkenin genelinde büyüme oluyor. Krizlere alışmış bir piyasa vardı, son yıllarda yaşamadık bunu. İnanıyorum ki 16 Nisan'dan sonra sular durulur herkes işine döner. Fiyatlarda ciddi hareketlilik olacaktır. Türkiye Ekonomisinin büyüyeceğini düşünüyorum. 50 yıldır bunu gördüm. İleride başına vurmak istemeyen bugün konut yatırımı yapar." diye konuştu.

Yatırımcıya yüzde 35 kazandırdı

Polat konuşmasında yatırımcıya seslendi, "Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar yüzde 35 değer kazandı 2020'ye kadar yüzde 100 prim yapacaktır. 4 kat otoparkımız var 4000 araçlık otopark olacak. İnşaatımızın yüzde 45'i yer altında. Birinci etap satışlarımızın çoğunu yaptık. Talepten dolayı ikinci etap satışlarına başlamak istedik." dedi.

Şartlar alıcının lehine

Konut fiyatlarına değinen Polat, "Dövizdeki artış artan maliyetlere baktığımızda konut fiyatları orantılı artmadı düşük kaldı. Fiyatlar ucuzladı diyebiliriz. Olması gerekenden daha uygun şu anda alıcı lehine bir piyasa hakim. Fiyatlar referandumdan sonra artar."

Biran önce binalar yenilenmeli

Polat ayrıca, "Kentsel Dönüşüm yasası Türkiye'de yapılmış en önemli yasalardan biri. Marmara merkezli büyük deprem bekleniyor. Bir an evvel anlaşmaların sağlanması binaların yenilenmesi gerekir. Biz bugüne kadar devletin gücüne hiç başvurmadık. Gönüllerini alarak anlaşmaya çalıştık hak sahipleriyle... Ahmet Misbah Demircan büyük destek veriyor. Tapusu olmayanlara TOKİ'den ev öneriyoruz, para teklif ediyoruz ama mutlaka gönül rızasıyla hareket ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel; "Satışlarımızı hedeflediğimiz gibi gerçekleştirdik. 4 önemli kriter etkili oldu satışlarımızda.. Polat ismi, Lokasyon, farklı ödeme koşulları, proje konsepti gibi başlıklar satışlarımızı oldukça olumlu etkiledi. Yüzde 35 gibi bir kazanç sağlayan Piyalepaşa İstanbul projesi yeni etap evlerin satışlarını öne çektik. Elbette bu süre içerisinde müşterilerimize her zaman farklı ve özel kampanyalar sunduk. Bu yeni etapla birlikte yeni kampanyamızı da başlatıyoruz. Piyalepaşa İstanbul’da 2. Etaba özel olarak hazırladığımız kampanyada ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneğiyle daire sahibi olmak mümkün." ifadelerini kullandı.

Piyalepaşa İstanbul projesi yeni etap evlerin satışları ve kampanya detayları için resmi internet sitesi üzerinden tek bir form doldurmanız ve müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirilmek isterseniz alttaki bağlantıya bakmanız yeterli.

Web: www.piyalepasa.com.tr

2017/03/7512669.jpg
2017/03/2879684.jpg
2017/03/8714399.jpg
2017/03/1106937.jpg
2017/03/1328543.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..