Batışehir'de 240 ay taksitle kira öder gibi hemen teslim satılık evler

Ege Yapı Batışehir projesinde Emlak Konut kampanyasıyla hemen teslim konutlar 240 ay taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı.

Batışehir'de 240 ay taksitle kira öder gibi hemen teslim satılık evler
Editör: Hakan A.
02 Şubat 2017 - 09:21 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:15

Hemen teslim Ege Yapı projesi Batışehir'de Emlak Konut kampanyası kapsamında kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı başladı. 240 ay taksitle Batışehir projesinden konut satışlarına başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Şubat 2017 - İstanbul

Emlak Konut öncülüğünde başlatılan, konut ve bankacılık sektörünün birlikte hayata geçirdiği tarihi kampanyaya kapsamında Ege Yapı firması Batışehir projesi satışlarında 240 ay vade için sadece 0,79 kredi oranı uygulayacak. Kampanya 31 Mart’a kadar sürecek. Bu kampanya sayesinde oturumların başladığı Batışehir projesinden kira öder gibi ev sahibi olunabilecek, ev satın alan tüketici tapularını da hemen alabilecek.

Bu Fırsat Tarih Yazar! Batışehir’de 240 ay vade

Ege Yapı, 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar hemen teslim ev seçenekleri bulunan Batışehir’de sadece yüzde 5 peşinat ve tam 240 ay vade 0,79 kredi oranıyla adeta kira öder gibi ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Mevcut kampanya kapsamındaki ödeme planlarına ek olarak, 120 ay için 0,45 kredi oranı, 60 ay için ise %0 faiz fırsatı da özel ödeme planları arasında. Bu tarihi fırsat ile 365.000 TL’den başlayan, hemen taşınabileceğiniz veya kiraya verebileceğiniz bahçeli, teraslı veya normal kat evlere artık sahip olmak çok daha kolay. Koşu parkurları, açık / kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanları ile Batışehir’de herkes hayatı dolu dolu yaşıyor.

Ege Yapı Finansman Modeli de Avantajlar Sunuyor

Emlak Konut GYO’nun başlattığı kampanyanın yanı sıra Ege Yapı, her bütçeye uygun farklı ödeme planları da sunuyor. Bu kapsamda herkese göre ev ve ofis tipi bulunan Batışehir’de Ege Yapı Finansman Modeli çerçevesinde düşük peşinat ve ara ödeme ile 60 ay %0 faiz fırsatı gibi çok özel ödeme avantajları bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum