BATMAN BELEDİYE MECLİSİ 2020 BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNE BAŞLADI

BATMAN BELEDİYE MECLİSİ 2020 BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNE BAŞLADI

Batman Belediye Meclisi, Belediye Eş Başkanlarının başkanlığında gerçekleştirdiği kasım ayı olağan toplantısında, 2020 yılı bütçe görüşmelerine başladı.

Editor: Hatice Kolçak
12 Kasım 2019 - 12:26

2020 yılında yapılacak çalışmalarda halk öncelikli projeler, Batman’da yeşil alanların artırılması, ulaşım sorunları, kaçak yapılarla mücadele konuları yer aldı.

Emlak Pencerem - 12 Kasım 2019


2020 yılı bütçe görüşmeleri için Belediye Meclis Toplantı salonunda yapılan toplantıya Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın, Mehmet Salih Çetinkaya, Mehmet Zeki Hedekoğlu, Nevzat Nemcik ve Ercan Astan’ın yanı sıra Batman Belediyesinde görevli birim müdürleri ve belediye meclis üyeleri hazır bulundu.

Görüşmelerde Batman Belediyesi’nin devam eden ve yapılacak çalışmalar için alt ve üstyapı, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ile engelli, yaşlı ve kadınlara yönelik faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Stratejik Planda belirtilen her birim müdürlüğünün bütçesi ile yapılacak çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulunulurken, 2020 yılında yapılacak çalışmalarda halkın yararına halk öncelikli projeler, Batman’da yeşil alanların artırılması, ulaşım sorunları, kaçak yapılarla mücadele temel konular arasında yer aldı.