Bay Yanlış çekimleri yapılan Loft evin sahibi kim?

FOX ekranlarında büyük beğeni toplayan ve baş rol oyuncusu Can Yaman'ın yaşadığı evin gerçek sahibi merak ediliyor. İstanbul Boğaz'na hakim çekimlerin yapıldığı o muhteşem Loft daire kimin?

Bay Yanlış çekimleri yapılan Loft evin sahibi kim?
Editör: Hakan A.
11 Ağustos 2020 - 08:45 - Güncelleme: 11 Ağustos 2020 - 08:48
Yaz dizileri arasında tartışmasız en beğenilenler arasında yer alan ve Fox TV ekranlarında yayımlanan Bay Yanlış isimli dizinin çekimlerinin yapıldığı Loft Daire merak konusu olmuş durumda. Dizi filmlerin çekimlerinin yapıldığı mekanlar izleyici tarafındna yakından takip ediliyor. Peki Can Yaman'ın oynadığı Bay Yanlış dizisinin çekildiği o muhteşem Lüks Loft Daire'nin gerçek sahibi kim? İşte ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 11 Ağustos 2020 - İstanbul


Şimdiden izleyicilerini ekranlara kilitleyen ve başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel'in paylaştığı 'Bay Yanlış' dizisinin çekimleri o ünlü sanatçının Ultra Lüks Loft Dairesinde yapılıyor!

Dünya genelinde izleyici kitlesi edinen Türk dizileri, oyuncuları, çekim kalitesi ve lüks mekanları ile ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Fox TV'de başlayan Bay Yanlış dizisi şimdiden milyonlar tarafından beğeniyle izleniyor. Diğer taraftan dizinin yakışıklı oyuncusu ve geniş hayran kitlesi bulunan Can Yaman'ın dizide karakterini canlandırdığı Özgür karakterinin yaşadığı ev de büyük merak konusu olmuş durumda.

Şehrin göbeğinde, Boğaza nazır Lüks Loft Daire ferah ve havuzlu olmasıyla izleyicilerin beğenisini almış durumda. Oysa bu evin sahibi de son derece ünlü bir isim olduğunu biliyor muydunuz. 

Gold Yapım tarafından çekilen Fox dizisi Bay Yanlış'ın Özgürü aslında ünlü sanatçı Linet'in evinde çekiliyor. Havuzlu Lüks Loft daire İstanbul Anadolu Yakası'nda konumlu. Kadıköy ve İstanbul Boğpazı'na nazır deniz manzaralı ultra lüks ev Linet tarafından satın alındı ve Bay Yanlış dizisinin çekimleri kiralama karşılığında yapılıyor. 

Bay Yanlış çekimleri yapılan Loft evin sahibi kim?

Ünlü sanatçı Linet ise bu daire için yüksek bir miktar ödemiş. Havuzu bulunan 18 Katlı binanın son katında Loft daire olarak tasarlanmış ev için ödenen rakam ise 1 Milyon 250 Bin Amerikan Doları.

Bay yanlış dizisinin karakterleri çok sevilirken, dizi şimdiden izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum