Reklamı Geç
Beşiktaş Kulübü DKY On Kağıthane projesinden 11 daire satın...

Beşiktaş Kulübü DKY On Kağıthane projesinden 11 daire satın aldı

Beşiktaş Spor Kulübü, Kağıthane'de yükselen DKY İnşaat projelerinden biri olan DKY On projesinden toplam 11 adeta daire satın aldı.

29 Mart 2017 - 16:56

Türkiye'nin en büyük üç kulübünden biri olan Beşiktaş Spor Kulübü ile DKY İnşaat arasında konut satış anlaşması imzalanarak 11 adet konut satışı gerçekleştirildi. DKY İnşaat tarafından İstanbul Kağıthane bölgesinde hayata geçirilken DKY On projesinden 11 daire Beşiktaş kulübüne satıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Satış ile alakalı gerçekleştirilen imza törenine Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, DKY İnşaat Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya katıldı. Vodafone Arena stadında gerçekleştirilen imza töreniyle futbol dışı branşlardaki sporcular için satın alınan 11 dairenin anahtarları temsili olarak Siyah Beyazlı Kulübün Başkanı Fikret Orman'a teslim edildi.

Markalı konut projeleri üreticisi DKY İnşaat 2017 yılı yatırımlarına hızla devam ederken, Türk sporunun önemli kulüplerinden biri olan Beşiktaş Spor Kulübü'ne 11 adet daire satışı gerçekleştirdi. DKY'nin Kağıthane projesi DKY On 'da bulunan 11 adet dairenin satışını yapan firma bu sayede önemli bir işbirliğinin de altına imza atmış oldu.

Toplantıda yapılan satışla ilgili konuşan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, "DKY On Kağıthane'den alınan 11 adet konutun futbol dışındaki branşlarda oynayan sporculara tahsis edilecek. Ümraniye'deki tesislerimize yakın konumda bulunan projelerden veya yeni yapacağımız projelerden buradaki futbolcularımız için konut alımı yapacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..